265
226
264
Strefa ekspertów HVACR

Podkład budowlany obiektu biurowego- praca inżynierska.


Poszukuje podkładu budowlanego obiektu biurowego dla projektu wentylacji, (wystarczy jedno pietro). Będę bardzo wdzięczny za udostępnienie pliki dwg. Mój email: dabek.izabela@gmail.com

Witam poszukuję podkładu budowlanego ( rzuty i przekroje najlepiej w .dwg ) do pracy magisterskiej dla budynku typu użyteczności publicznej( min. 4 kondygnacje). Może to być biurowiec lub cos podobnego .Praca ma dotyczyć odzysku ciepła w klimatyzacji. Bardzo proszę o pomoc na emaila pawel2010@vp.pl
z góry dziękuję i pozdrawiam

Witam poszukuje podkładów budowlanych budynków użyteczności publicznej o kubaturze ok 1000 m3 w formacie .dwg do projektu inżynierskiego. Z góry dziękuje za pomoc. Mój e-mail szypor@gmail.com.

Kubatura może być większa. Rzuty i przekroje.

Poszukuję podkładu architektonicznego na którym mogłabym pracować. Projekt dotyczy instalacji klimatyzacyjnej w oddziale instytucji finansowej. Będę bardzo wdzięczna za udostępnienie mi odpowiednich podkładów do obliczeń w swojej pracy. Format dwg. mile widziany. e-mail: dominika39w@gmail.com

Witam,
Poszukuję podkładu budowlanego tj. rzut ( przekrój tez mile widziany) jednego piętra budynku biurowego do wykonania instalacji klimatyzacji jako praca inżynierska. Będę dozgonnie wdzięczna za pomoc! Przekazuje mój e-mail: kwiecienm2802@gmail.com

Witam. Poszukuję podkładu do pracy inżynierskiej wentylacji w budynku szkoły. Bardzo proszę o rzut i przekroje budynku szkoły. E-mail: patrycja.walas95@gmail.com

Witam, pilnie poszukuje podkładu do pracy inżynierskiej z tematu wentylacji. Kubatura budynku min 1000m 3 : )Bardzo proszę o rzut i przekroje na e-mail-> magda.karmin@o2.pl

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.