265
264
226
Strefa ekspertów HVACR

jaki agregat wybrac

posiadam pomieszczenie o pojemnosci 100m3 i chcialbym tam zrobic chłodnie interesujaca mnie temperatura to -2c sciany maja 35 cm i docieplone jest to styropianem 10cm jaki agregat wybrac

troche mało tych danych by to ładnie dobrać...
Sciagnij sobie CoolPacka z http://www.et.web.mek.dtu.dk/Coolpack/UK/download.html
Tam można policzyć komory...

Mogę pomóc dobrać agregat - proszę o kontakt memento44@poczta.fm

ja montuje bitzery i chetnie pomoge radekklmat@wp.pl

Ja kupowałem agregator Kruzer - polecam, dobrze się sprawuje i awarie prądu trafiają się jednak dość często, a dzięki temu że go kupiłem sie tym nie przejmuję

A gdzie kruzera można kupić?? Macie jakiś namiar na sklep?

Mają sklepy stacjonarne, ale z tego co wiem, ostatnio uruchomili też sklep internetowy. Przyjrzyj się ich stronie kruzer.pl tam można też znaleźć kilka ciekawych porad

Dzieki, zamówiłem przez sklep internetowy. Wszystko ok, zgodnie z opisem i Kruzer działa, pasuje! Tym bardziej że nie przepłaciłem, a uważam w bardzo dobrej cenie kupiłem

i kiedy ma Ci przyjść? jak ten ich sklep działa w ogóle? ja ogólnie mam dystans do tego typu sklepów, wolę chyba stacjonarne, gdzie mogę przyjść i od razu wypróbować

e tam! jak się będziesz tak bał wszystkiego, co na internecie, to na przykład stracisz okazję do wielu zyskownych zakupów!

[quote]A gdzie kruzera można kupić?? Macie jakiś namiar na sklep?[/quote]

Znalazłem na ceneo w korzystnej cenie i zamówiłem bezpośrednio ze sklepu producenta

@Robert - co racja to prawda! :)
@Hubert - po ilu dniach dostałeś? kurier czy przedstawiciele handlowi Kruzera dostarczają? chyba bezpieczniej przez przedstawiciela by było, bo można od razu zapytać o obsługę itp...

Wejdź na stronkę Kruzera i bezpośrednio do nich napisz jak masz jakieś pytania, albo problem z dobraniem odpowiedniego sprzetu, pomogą na pewno.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.