265
226
264
Strefa ekspertów HVACR

gdzie kupic anemometr

Gdzie mozna kupic anemometr prosze o padanie adresu albo linka. Ja znam tylko kimo

Proszę zajrzeć tutaj http://www.allegro.pl/show_item.php?item=58871388

KIMO ma rzeczywiście bradzo dobre urządzenia. Polecam przeczytanie artykułów w czasopoisamch branżowych, ewentualnie na stronie kimo o urządzeniach i porównanie parametrów. Na stronie kimo jest szereg przydatnych informacji.

KIMO ma rzeczywiście bradzo dobre urządzenia. Polecam przeczytanie artykułów w czasopoisamch branżowych, ewentualnie na stronie kimo o urządzeniach i porównanie parametrów. Na stronie kimo jest szereg przydatnych informacji.
Chłopie... Jak już spamujesz, to z głową!
Na hasło "anemometr" w polu szukaj na dzień dobry odpowiada:
"Przenośne mierniki mogące pomiarzyć prędkośc kontową i liniową"
KONTOWĄ???
No i te ceny - jest to egzemplifikacja zaprzeczenia terminu "atrakcyjność" ;)

Gdzie mozna kupic anemometr prosze o padanie adresu albo linka. Ja znam tylko www.kimo.pl

"Kontową" - dobre:)

"Kontową" - dobre:)

Polecam Limatherm Sensor. mozesz tam dostac rozne rodzaje aneomatrów.

ja polecam testo. U mnie się sprawdza i mają wybór w zależności co i do czego potrzebujesz...

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.