273
278
226
280
Strefa ekspertów HVACR

Daikin czy Hitachi

Montujemy jedno i drugie (klime i wentle) odzielnie... a człowiek słyszy od 30 db więc 25 czy 20 to jeden gwizdek.

cytuje:
"zainstalowanie dopływu powietrza do jednostki rozszczelnia pomieszczenie"
test jest jak najbardziej sprawiedliwy, jeżeli coś jest bublem to jest gorsze, a rozszcelnienie pomieszczenia i doprowadzenie do wymiany (wyciąga 12m3/h) powoduje w efekcie, że urządzenie jest lepsze.
troche może przesadziłem wcześniej o zwentylowaniu pomieszczenia, ile razy spotkaliście się z brakiem jakiej kolwiek "wentylacji" w mieszkaniach, domkach, a to urządzenie to zmienia.
wiadomo na salę weselną nie nadaje się, tam trzeba urządzenie typu econo fresh (100% powietrza zewnętrznego),
...znów hitachi jest z przodu?
najprościej mówiąc masz auto do kupienia z klimą i bez klimy za te same pieniądze z identycznym wyposażeniem (poza klimą oczywiście), które wybierzesz?

Szczerze to niedawno stanałem przed takim wyborem i wybrałem bez klimy, ale to byly warunki dosc specyficzne i akurat nie komfort jazdy jest moim priorytetem.
Powiem tak: każdy ma swoje preferencje i upodobania. Gdyby Hitachi było takie wspaniałe, istnienie na rynku innych producentów nie mialoby racji bytu.
Nasza firma i nasi klienci najczęściej wybierają produkty marki Toshiba i mysle ze z wyboru sa zadowoleni. Mamy to szczescie ze na rynku jest miejsce dla Carriera Toshiby, LG. Hitachi, Mitsu, a nawet dla firm mniej znanych np. Elta.
Każdy ma swoje gusta i preferencje, także nie da sie jednoznacznie określić co jest lepsze. Ja czystym sumieniem zawsze polecam klientom Toshibe, jako urządzenia z najwyższej półki.

w każdym dobrym sklepie są towary z najwyższej półki i towary z gabloty.
miałem doczynienia z toshibą, podobały mi się rozwiązania niektóre instalacyjne
ciężko jest się przekonać do czegoś innego jeżeli, się współpracuje z kimś przez x-lat, nie namawiam aby rzucić wszystko i montować hitachi.

Czesc Kolego polecam równiez urządzenia firmy Mitsubischi Electric spełniają Twoje wymagania i sa bardziej energooszczędne od wymienianych przez ciebie urządzeń, wejdź i poczytaj na stronę http://www.klimatyzacja.mpl.pl/, pozdrawiam :)

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.