274
269
226

Wykładowca/trener

Centralny Ośrodek Chłodnictwa COCH w Krakowie Sp. z o.o.

Kraków, Małopolskie

Ważna do: 18.07.2020 00:00

Opis stanowiska

Dział szkoleń Centralnego Ośrodka Chłodnictwa "COCH" w Krakowie poszukuje wykładowców/trenerów szkoleń stacjonarnych do prowadzenia zajęć: - teoretycznych w zakresie: termodynamiki, odzysku czynnika chłodniczego, elementów składowych instalacji - praktycznych w zakresie: podstawowych czynności wykonywanych na instalacjach zawierających czynnik chłodniczy (próba szczelności, odzysk czynnika, wykonanie próżni itp.)

Wymagania

- znajomość działania i budowy systemów
klimatyzacyjnych i chłodniczych
- mile widziane doświadczenie praktyczne w pracy przy
wyżej wymienionych urządzeniach

Oferujemy

Możliwość współpracy na zlecenie, umowy o pracę lub rozliczenie usługi na fakturę. Oferujemy elastyczny wymiar pracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

667 600 732