274
276
226

Kupiec Strategiczny

FLOWAIR

Gdynia, Pomorskie

Ważna do: 15.08.2022 00:00

Opis stanowiska

- współpraca z obecnymi oraz aktywne poszukiwanie nowych dostawców,
- realizacja zakupów w obszarze produkcyjnym oraz inwestycyjnym,
- rozwój i optymalizacja strategii dla dostawców,
- aktywne wsparcie działu R&D w ramach procesu wdrażania i doskonalenia produktu,
- przygotowywanie i analiza zapytań ofertowych,
- prowadzenie negocjacji warunków umów ramowych z dostawcami oraz ich ocena,
- ciągłe doskonalenie procesów zakupowych.

Wymagania

- min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
- umiejętność analitycznego myślenia,
- bardzo dobra organizacja pracy,
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, a w szczególności MS Excel,
- znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodny kontakt z dostawcami,
- wysokie umiejętności negocjacyjne,
- prawo jazdy kat. B.

- mile widziane będzie doświadczenie w pracy z systemami ERP

Oferujemy

- wynagrodzenia dostosowanego do realizowanych zadań, wypłacanego na czas,
- elastycznych godzin pracy oraz możliwości pracy zdalnej,
- pracy umożliwiającej zdobycie nowych doświadczeń i kwalifikacji,
- elastycznej, stabilnej formy zatrudnienia oraz pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- dobrej atmosfery pracy w młodym, zgranym zespole,
- niezbędnych narzędzi pracy,
- atrakcyjnego środowiska pracy – nowe biuro dostosowane do naszych potrzeb.