Opis stanowiska:
W związku z dalszym, dynamicznym rozwojem Grupy Kapitałowej, do spółki produkcyjnej CLIMA-PRODUKT w Pszczółkach poszukiwani są kandydaci z doświadczeniem na stanowisku: Serwisant urządzeń chłodniczych. Zadaniem zatrudnionej osoby będzie serwis zewnętrzny - przeglądy, naprawy i konserwacje urządzeń wentylacyjnych/chłodniczych znajdujących się u klientów, zgodnie z planem prac w dziale serwisu i zleceniami. Praca wiąże się z okresowymi wyjazdami w teren.

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe w zakresie chłodnictwa, mechaniki i budowy maszyn i pokrewne;
- mile widziane kilkuletnie doświadczenie w pracy w serwisie, dziale utrzymania maszyn, urządzeń sanitarnych czy elektrycznych;
- znajomość zagadnień dot. wentylacji i mechaniki maszyn;
- uprawnienia SEP: E1, E2 i E3;
- prawo jazdy kat. B;
- dyspozycyjność i możliwość wyjazdów okresowych, kilkudniowych poza miejsce zamieszkania.

Chętnie nawiążemy także współpracę z zewnętrznymi firmami oferującymi usługi serwisowe – zachęcamy do kontaktu.

Oferujemy:
- zatrudnienie na umowę o pracę;
- uprawnienie do premii okresowych powiązanych z systemem oceny pracy;
- bardzo dobre warunki pracy, w tym narzędzia i możliwość korzystania z samochodu firmowego;
- możliwość szkolenia i uzyskiwania nowych uprawnień i kwalifikacji;
- wysoki poziom samodzielności.

Kandydatów zainteresowanych ofertą zachęcam do przesłania CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych oraz zgodą na ich przetwarzanie w procesie rekrutacji pod adres:
praca@klima-therm.pl