Opis stanowiska:
Projektowanie instalacji HVAC: wentylacji i klimatyzacji, ogrzewania, chłodzenia, wodno-kanalizacyjnych oraz technologicznych.

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe,
- Doświadczenie na stanowisku projektanta lub asystent projektanta,
- Mile widziane uprawnienia do projektowania bez ograniczeń,
- Umiejętność pracy w zespole
- Znajomość pakietu Office
- Znajomość programów z grupy AutoCAD
- Mile widziana znajomość programów Revit MEP
- Znajomość oprogramowania wspomagającego projektowanie np. ventpack, InstalSoft
- Praca w biurze, udział w naradach i działaniach związanych z obsługą projektową budowy.

Oferujemy:
-Umowę o pracę,
- Atrakcyjną i stabilną pracę w młodym , dynamicznym zespole w prężnie rozwijającej się firmie,
- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
- Możliwość pracy przy interesujących projektach,
- Możliwość rozwoju osobistego,
- Dobre wynagrodzenie – adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności,
- Niezbędne narzędzia pracy, samodzielność przy realizacji zadań,
- Przyjazną atmosferę pracy.