Opis stanowiska:
WIE Montasje posiada specjalistyczną wiedzę w zakresie instalacji wentylacyjnych. Firma zatrudnia 90-100 wykwalifikowanych monterów i wykonuje prace montażowe na terenie całego kraju. U naszych pracowników cenimy doświadczenie w pracy, zaangażowanie i sumienność.

Opis stanowiska: Zadaniem montera wentylacji będzie montaż systemów wentylacyjnych zgodnie z rysunkiem technicznym.

Obowiązki:

- Wykonywanie montażu systemów wentylacji na budowach typu: budynki przemysłowe, szkoły, szpitale, centra handlowe itp.
- Czytanie rysunku technicznego,
- Praca w grupach oraz samodzielna.

Wymagania:
- 2 lata doświadczenia na powyższym stanowisku,
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego,
- Prawo jazdy - mile widziane.

Oferujemy:
- Po okresie próbnym zapewniamy umowę stała na czas nieokreślony w wymiarze 100%
- Bilety lotnicze zapewnia pracodawca,
- Zakwaterowanie w pełni wyposażonych mieszkaniach zapewnione przez pracodawcę (pokój jednoosobowy z wifi),
- Rotacyjny system pracy 6-2,
- Wynagrodzenie 8 000 zł – 14 000 zł (minimum 200 NOK/H)
- Kompletna odzież robocza i sprzęt bezpłatnie - około 4.000 zł.

Rozmowy rekrutacyjne odbędą się pod koniec lipca w Sopocie oraz Krakowie

Prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy wojciech.s@wiemontasje.no