274
269
226

monter instalacji/urządzeń HVAC

HVAC RATHERM

Żukowo, Pomorskie

Ważna do: 31.12.2019 00:00

Opis stanowiska

Firma AHUPARTS/RATHERM Radosław Opaliński
zatrudni do pracy osoby do przyuczenia lub z doświadczeniem w branży HVAC na stanowiska:
1. monter instalacji wentylacji i klimatyzacji - delegacje na terenie Polski
2. monter urządzeń wentylacyjnych - zakład produkcyjny w Żukowie

Wymagania

Wymagania:
-zdolności manualne,
-umiejętność pracy zespołowej,
-kultura oraz higiena osobista,
-prawo jazdy kat. B,
-znajomość rysunku technicznego dodatkowym atutem,
-doświadczenie na podobnym stanowisku bardzo mile widziane.

Oferujemy

Pełen etat, normowany czas pracy w godzinach od 6-14 od poniedziałku do piątku, praca na stałe
Pensja: pracownik do przyuczenia od 14zł/ gdz. netto
Pracownik z doświadczeniem od 16zł/ gdz. netto
Dodatkowo płatne nadgodziny, oraz prace weekendowe i delegacje.
Dodatkowo szkolenia z branży HVAC, BHP oraz kursy z UDT
Zapewniamy profesjonalnie wyposażone stanowiska pracy wraz samochodem służbowym.

+48 508327044