Opis stanowiska:
• projektowanie i tworzenie oprogramowania dla przemysłowych systemów automatyki
• programowanie sterowników PLC
• opracowywanie dokumentacji technicznej realizowanych projektów
• uruchamianie systemów automatyki podczas delegacji

Wymagania:
• wyższe wykształcenie techniczne lub jesteś na ostatnim roku studiów (preferowane: Automatyka i robotyka, Mechatronika, Elektrotechnika)
• praktyczna znajomość programowania sterowników PLC
• doświadczenie w koordynowaniu prac w zakresie uruchamiania systemów automatyki - mile widziane
• umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych
• język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku (język niemiecki - dodatkowy atut)
• umiejętności interpersonalne
• jesteś dyspozycyjny i gotowy do wyjazdów

Oferujemy:
• godziny pracy dostosowane do planu uczelni
• atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy
• przyjazną atmosferę w pracy oraz zatrudnienie ukierunkowane na długofalową współpracę