Opis stanowiska:
- doradztwo techniczne dla firm instalacyjnych, projektantów HVAC oraz klientów firmy,
- przygotowywanie ofert techniczno-handlowych w zakresie produktów oferowanych przez firmę Ventia,
- obsługa programów doboru urządzeń oraz biegła znajomość katalogów technicznych firmy,
- współpraca i wsparcie dla lokalnego Kierownika Regionu oraz Działu Technicznego i Handlowego firmy,
- obsługa systemu sprzedażowo-magazynowego,
- współpraca z dostawcami.

Wymagania:
- wykształcenie min. średnie techniczne,
- min. kilkuletnie doświadczenie zawodowe w branży technicznej. Doświadczenie w firmie HVAC będzie dodatkowym atutem,
- dobra znajomość pakietu MS Office,
- język angielski minimum w komunikatywnym stopniu, umożliwiającym kontakt z zagranicznymi dostawcami,
- zaangażowanie, efektywność pracy oraz dyspozycyjność w godzinach pracy firmy (zatrudnienie na pełny etat).

Oferujemy:
- stabilną pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
- możliwość rozwoju zawodowego, zdobycie doświadczenia w szybko rozwijającej się branży HVAC, atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych rezultatów,
- dobrą atmosferę oraz warunki pracy,
- niezbędne szkolenia wprowadzające oraz produktowe,
- prywatny pakiet medyczny Medicover oraz kartę Benefit MultiSport.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojej aplikacji na adres e-mail: praca@ventia.pl