274
269
226

Asystent projektanta/Projektant

KSI Katarzyna Sztymar

Wrocław, Dolnośląskie

Ważna do: 29.06.2018 00:00

Opis stanowiska

Prace projektowe lub asystenckie w zakresie:
-instalacji wentylacji i klimatyzacji,
-instalacji grzewczych i chłodniczych,
-instalacji wodno-kanalizacyjnych.

-możliwość pracy i rozwoju przy projektach w branży: retail, commercial (pow. biurowe); medycznej oraz budownictwa pasywnego
-szkolenia
-wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania w konkretny projekt

Wymagania

-doświadczenie w projektowaniu instalacji sanitarnych;
-znajomość oprogramowania AutoCad, MS Office, Fluid Desk Ventpack, Instal Therm (lub Audytor),
- chęć rozwoju i nauki,
-komunikatywność,
-dodatkowym atutem jest znajomość oprogramowania Revit.

Oferujemy

-szkolenia
-wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania w konkretny projekt.

660612290