7-8 kwietnia w Hotelu Windsor**** k. Warszawy odbyła się Konferencja Grupy Iglotech. W wydarzeniu udział wzięli dystrybutorzy.

Podczas konferencji zaprezentowane zostały nowości produktowe, omówiono zmiany związane z nowym podejściem do sprzedaży, wyjściem do Klientów, a także stworzeniem warunków na oddziałach do łatwego i szybkiego zatowarowania. Ponadto na spotkaniu nie zabrakło rozmów dotyczących nowej szary graficznej, zmian w oznakowaniu oddziałów oraz zapowiedziano uruchomienie nowej strony internetowej. Wszelkie działania mają na celu przyspieszenie uzyskiwania przez Klientów kompleksowych informacji. 


Wśród tematów poruszanych podczas Konferencji Grupy Iglotech nie mogło zabraknąć przypomnienia o stacji przetaczania czynników chłodniczych, jednej z najnowocześniejszych tego typu instalacji w kraju. Zwieńczeniem wydarzenie był uroczysty bankiet, podczas którego wyróżniono najlepszych Klientów. Grupa Iglotech serdecznie dziękowała uczestnikom za przybycie, żywiąc nadzieję, że spotkanie stało się okazją do wzajemnego, lepszego poznania się oraz poznania możliwości firmy.

 

Dowiedz się więcej o firmie Iglotech