W dniach 30.05-27.06 odbyły się Dni Otwarte w oddziałach Iglotech. To dotychczas pierwsza tego typu kampania, która obejmowała wszystkie oddziały firmy.

Tematyką kampanii było „Drugie Śniadanie dla Instalatora”, dzięki czemu na każdego odwiedzającego czekała gorąca kawa oraz poczęstunek. Podczas spotkań prezentowane były nowości produktowe Iglotech, a w szczególności pompa ciepła powietrze-woda Neoheat Fuji Electric. Event pozwolił instalatorom zobaczyć, w jaki sposób pompa jest uruchamiana, jakie są jej największe zalety, jak działa oraz co wyróżnia ją na tle konkurencji.

To właśnie uruchomienie pompy ciepła Neoheat Fuji Electric cieszyło się największym zainteresowaniem i przyciągnęło wielu Klientów. 

Ponadto podczas Dni Otwartych odbywały się konsultację z ekspertami z zakresu wentylacji i klimatyzacji. Specjaliści udzielali Klientom najważniejszych informacji oraz pomagali w odpowiednim doborze produktów. Duże zainteresowanie wzbudziła także nowa centrala wentylacyjna Neoheat.

W Dniach Otwartych uczestniczyli dostawcy firmy Iglotech: SFERAN (środki do czyszczenia wymienników), RDJ KLIMA (kratki i anemostaty), OSTBERG (centrale wentylacyjne), ROCKWOOL (izolacje techniczne), ASPEN (pompki skroplin), HONEYWELL ( siłowniki przepustnic powietrza). Obecność ich była ważnym punktem wydarzenia. 

Przedstawiciel z firmy Sferan był bardzo zaangażowany w relacje z Klientami, a swoim podejściem od samego wejścia potrafił zainteresować i przekonać odwiedzających do swoich produktów. Największym zainteresowaniem cieszył się pochłaniacz nieprzyjemnych zapachów Coil Sorb oraz pianka Safe Hands,  tzw. ”niewidzialne rękawiczki” - nowość w ofercie. Pianka po nałożeniu chroni dłonie przed zabrudzeniem nawet przez 4h. Wspomniane produkty dostępne będą we wszystkich oddziałach Iglotech. 

Przedstawiciel RDJ Klima zaprezentował szeroką ofertę kratek i anemostatów, Rockwool omówił zalety stosowania izolacji oraz wysoką jakość wykonania produktów. Firma Ostberg przedstawiła nowy wentylator kanałowy ze zwiększonym wydatkiem powietrza. Nowy model wentylatora BFC/BFS ma wydatek powietrza do 19080 m3/h i istnieje możliwość jego montażu na zewnątrz oraz w środowisku o podwyższonej wilgotności. Honeywell zaprezentował całą ofertę z uwzględnieniem automatyki do wentylacji, natomiast Aspen pokazał nową pompkę do usuwania kondensatu Max Hi Flow, która charakteryzuje się wysoką klasą ochrony IP24 oraz cichą pracą (44 dB).

Wszystkie prezentowane i omawiane produkty dostępne są w oddziałach Iglotech. Na zakończenie każdy Klient otrzymał prezent, a ponadto mógł skorzystać z przygotowanych na ten dzień promocyjnych cen. 

 

Dowiedz się więcej