Sierpień to ostatni miesiąc wakacji - jednak nie na hiszpańskiej Ibizie. To właśnie pod koniec sierpnia firma LG Electronics zorganizowała wyjazd dla swoich Partnerów na Ibizę. Co się wydarzyło na Ibizie?

Zobacz jak bawili się partnerzy biznesowi LG na Ibizie.

Wyjazd na najsłynniejszą hiszpańską wyspę był wspaniałą okazją do wyróżnienia Partnerów firmy LG z Regionu Centrum oraz Południe w uznaniu za owocną współpracę. Złoty piasek na słonecznych plażach i gorące hiszpańskie rytmy towarzyszyły naszym Gościom podczas całego pobytu na Ibizie. Uczestnicy wyjazdu mieli okazję zasmakować ekstremalnych sportowych emocji podczas parasailingu, skuterów wodnych, speed boat czy szalonego rejsu łódką 360o. Wieczorami natomiast był czas na odkrywanie słynnych klubów muzycznych i nocnego życia na Ibizie. Gorąca atmosfera tętniącej życiem wyspy przypadła do gustu naszym gościom i była miłym tłem do licznych rozmów oraz wspaniałej zabawy.

Już wkrótce kolejne ciekawe wyprawy z LG, w pierwszych dniach października – podniebne atrakcje tylko dla odważnych, szczegóły już niedługo. Zapraszamy!