Data rozpoczęcia
2014-05-17
Data zakończenia
2014-05-18
Miejsce
Oświęcim

Targi oświęcimskie posiadają już swoją kilkunastoletnią tradycję. Problemy branży budowlanej, brak możliwości inwestowania w mieście sprawiły, iż impreza miała dwuletnią przerwę. Została wznowiona w 2004 i poszerzona o dwa dodatkowe tematy: motoryzacje oraz kiermasz roślin. Nowa formuła spotkała się z aprobatą wystawców i zwiedzających. Targi znów zaczęły tętnić życiem. Oświęcimskie Targi są zlokalizowane w hali lodowej. Obiekt posiada duży, trawiasty teren zewnętrzny i jest znakomicie położony.


W maju taka lokalizacja pozwala wielu firmom zaprezentować się na zewnątrz. Dodatkowo tętni życiem kiermasz roślin, który rozwija się z roku na rok. Obok firm mieści się jeszcze wesołe miasteczko, a w punkcie gastronomicznym można zjeść coś dobrego i ugasić pragnienie w upalne majowe dni. Maj to czas prawie letni, sprzyjający spacerom, budownictwu i ogrodnictwu.

Formuła imprezy łącząca w sobie tematy: budownictwo, aranżacja wnętrz, kiermasz roślin, wystawa moto sprawia, iż odwiedza je liczba kilku tysięcy osób. Doskonale się sprawdza, o czym świadczą pozytywne opinie zwiedzających, a także zwiększająca się liczba wystawców.

Swoje stoiska na targach mają firmy z Oświęcimia, Kęt, Wadowic, Bielska, Krakowa. Warto zaprezentować się na tych targach, trzeba je odwiedzić!