Data rozpoczęcia
2014-03-26
Data zakończenia
2014-03-28
Miejsce
Kielce

XIX Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej CONTROL-STOM
Ważne miejsce dla branży

Wystawa Techniki Pomiarowej CONTROL – STOM wkrótce w Targach Kielce

Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej CONTROL-STOM od 26 do 28 marca 2014, już po raz dziewiętnasty odbędą się w Targach Kielce. Równolegle z nimi będą miały miejsce tematycznie zbliżone wydarzenia – między innymi Targi Pneumatyki, Hydrauliki, Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM – TOOL, Napędów i Sterowań PNEUMATICON, Targi Obróbki Blach STOM – BLECH, a także Międzynarodowe Targi Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa SPAWALNICTWO.

CONTROL – STOM to okazja do zapoznania się z nowoczesnym sprzętem kontroli pomiatowej, aparatury badawczej i prób nieniszczących, a także z przyrządami do pomiaru wytrzymałości, oprogramowaniem wspomagania jakości do komputerów czy z wyposażeniem pomieszczeń laboratoryjnych.

Podczas ubiegłorocznej edycji wystawy, ponad 400 firm z 25 krajów z całego świata, spotkało się na pięciu wystawach związanych z obróbką blach, metali, spawalnictwem, ochroną powierzchni i technikami pomiarowymi. Na wystawie można spotkać nie tylko nowości rynkowe, ale także zdobyć wiedzę z zakresu techniki pomiarowej. Ciekawym akcentem poprzednich targów był blok naukowym, w ramach którego odbyło się seminarium na temat produkcji on-line czyli zaawansowanych rozwiązań prezentacji i wizualizacji danych pomiarowych i procesowych. W kolejnej odsłonie wystawy CONTROL – STOM nie zabraknie nowości rynkowych oraz ważnych spotkań branżowych.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Targów Kielce od 26 do 28 marca 2014 roku.