Firma Wienkra oferuje nową ofertę specjalną, tym razem na preparaty ZEP do czyszczenia i konserwacji klimatyzacji. Wystarczy że kupisz 3 preparaty, a czwarty otrzymasz w prezencie. Ponadto preparat ZEP Coilex 5l w super cenie.

Wienkra-kup preparaty ZEP do czyszczenia i konserwacji klimatyzacji w pakiecie, a otrzymasz prezent.

ZEP VENTURE
Pojemność: 800ml

Pianka w aerozolu do czyszczenia klimatyzacji. Czyści i dezodoruje w jednej aplikacji z formułą, która nie wymaga spłukiwania. Zawiera mieszaninę środków powierzchniowo czynnych, czyszczących odtłuszczających i dezynfekujących. Przeznaczona jest do parowników.

Cena: 180 PLN netto / 3 szt. + czwarty produkt w prezencie.


FOAMING COIL CLEANER

Pojemność: 800ml

Pianka w aerozolu do czyszczenia elementów klimatyzacji. Działa według reguły "psikaj i zapomnij" co oznacza, że nie istnieje konieczność wykonywania żadnych mechanicznych czynności, związanych z szorowaniem czy wycieraniem, a po wykonanej pracy pianka jest automatycznie skraplana. Przeznaczona jest do skraplaczy.

Cena: 180 PLN netto / 3 szt. + czwarty produkt w prezencie.

 

Ponadto

ZEP Coilex
Pojemność: 5l

Bezpieczna, przyjemnie pachnąca kompozycja wyprodukowana specjalnie do czyszczenia filtrów i żeberek chłodzących w klimatyzatorach, zwłaszcza tam, gdzie zalegają zanieczyszczenia w postaci sadzy, smoły, oleju i brudu. Płyn możemy stosować w elementach wewnętrznych jak i zewnętrznych.

Cena: 220 PLN netto / 1 opakowanie.