W TOSOT trwa zimowa wyprzedaż urządzeń i systemów klimatyzacji VRF – flagowego rozwiązania komercyjnego TMV 5, wydajnej instalacji dla domowego użytku TMV Home oraz ekologicznego rozwiązania – powietrzno-wodnych pomp ciepła.

Rabaty przygotowane dla instalatorów i projektantów są doskonałą okazją, by zaopatrzyć się w systemy klimatyzacji w obniżonych cenach, dopasowane do każdej, nawet wymagającej realizacji. Inżynierowie TOSOT, w ramach fachowego doradztwa, oferują pomoc oraz wsparcie na każdym etapie doboru odpowiedniego systemu oraz projektowania instalacji. Najwyższej jakości komponenty oraz sprawdzona technologia to sekret profesjonalistów, na który zdecydowali się klienci na całym świecie. Zachęcamy do składania zapytań ofertowych oraz zapoznania się z katalogiem produktowym „Systemy klimatyzacji 2018”, dostępnym pod poniższym linkiem.

TOSOT jest firmą działającą jako część międzynarodowej grupy GREE Electric Appliances Inc. of Zhuhai – jednego z największych producentów urządzeń klimatyzacyjnych na świecie. Znajduje się w gronie najszybciej rozwijających się dostawców urządzeń klimatyzacyjnych. Jest obecna na 25 rynkach i kilku kontynentach, w tym m.in. w Chinach, Rosji, USA, Kanadzie, Niemczech, Finlandii oraz we Włoszech.

 

Dowiedz się więcej