Data rozpoczęcia
2019-06-06
Data zakończenia
2019-06-06
Organizator
ALNOR

Już w ten czwartek, 6 czerwca, Artur Kołacz – Kierownik Produktu w firmie Alnor Systemy Wentylacji, poprowadzi bezpłatne szkolenie online na temat kanałów spiralnie zwijanych (tzw. spiro) oraz Krajowych Ocenach Technicznych (KOT).

Webinarium - Kanały wentylacyjne vs. Krajowa Ocena Techniczna

Firma Alnor prowadzi obecnie 9 procedur o wydanie KOT na różne typy wyrobów budowlanych wentylacyjnych. Zgodnie ze wspomnianym rozporządzeniem (oraz zmianami z 2018 r, D.U. poz 1233), od 1 lipca 2019 roku wyroby budowlane wprowadzane i udostępnianie na rynku krajowym muszą mieć sporządzoną Krajową Deklarację Właściwości Użytkowych i być oznakowane znakiem „B”.

W związku z tym postanowiliśmy podzielić się swoim 25-letnim doświadczeniem w produkcji elementów wentylacyjnych oraz odpowiedzieć na najbardziej nurtujące pytania dot. procedury i obowiązków związanych z Krajowymi Ocenami Technicznymi.

W trakcie webinarium omówimy:

  • powłoki cynkowe,
  • kategorie korozyjności,
  • porównanie stali ocynkowanej z aluminiową, nierdzewną i miedzianą,
  • technologię produkcji kanałów wentylacyjnych,
  • kształtki tłoczone vs segmentowe,
  • klasy szczelności instalacji wentylacyjnej,
  • wszystko o KOTach czyli co to jest, jak wygląda procedura, jakie obowiązki ciążą na producentach, dystrybutorach i instalatorach itd. 

Webinarium to rozpoczyna cykl informacyjny o wyrobach wentylacyjnych.

Informacje podstawowe:
Data szkolenia: 6 czerwca 2019 
Godzina szkolenia: 11:00 – 12:30

Szkolenie jest bezpłatne, ale należy się zarejestrować.

Prowadzącym webinarium będzie Artur Kołacz - Kierownik Produktu, w zespole ALNOR od 3 lat, posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży HVAC, również od strony wykonawczej, jest absolwentem Politechniki Warszawskiej.

 

Zapisz się już dziś!