Data rozpoczęcia
2017-11-15
Data zakończenia
2017-11-16
Miejsce
Ożarów Maz.
Organizator
Lindab Sp. z o.o.

Uczestnicy szkolenia zapoznają się z szerokim zakresem profesjonalnych i użytecznych narzędzi Lindab IT Solutions. Pozyskana wiedza ułatwi codzienną pracę i tworzenie zaawansowanych projektów.

Warsztaty CADvent Lindab

TERMIN SZKOLENIA: 15-16 listopada 2017

Szkolenie prowadzone jest w formie warsztatów, podczas których uczestnicy pracują przy osobnych komputerach, poznając oprogramowanie poprzez praktyczne zadania. Praca w małych, maksymalnie 5-osobowych grupach, zapewnia odpowiednio wysoką jakość dydaktyczną. Każdy z uczestników może skorzystać z indywidualnych konsultacji, w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości podczas realizacji szkolenia. 

Kurs wymaga podstawowej znajomości programu AutoCAD.

 

Zobacz, jak wygląda szkolenie

 

Szkolenie obejmuje takie programy, jak:

  • CADvent (zasadnicza część szkolenia) - program stanowiący pełen zakres narzędzi do projektowania, rysowania, obliczeń, zestawień materiałów oraz prezentacji instalacji wentylacyjnych w oparciu o środowisko AUTOCAD,
  • lindQST (krótka prezentacja możliwości) – profesjonalna platforma on-line do doborów i symulacji nawiewników, belek  chodzących, układów VAV,
  • DIMsilencer – program do doboru tłumików okrągłych i prostokątnych

 

KOSZT SZKOLENIA:

  • 400 PLN brutto dla pierwszej,
  • 360 PLN brutto dla każdej kolejnej osoby reprezentującej tę samą Firmę. 


Od razu po wywpełnieniu formularza rejetracyjnego konieczne jest opłacenie szkolenia (kartą płatniczą lub e-przelewem). 

Jeśli zapiszesz więcej niż jedną osobę, możesz skorzystać ze zniżki - wystarczy podać również Ich dane, zmieniając ilość osób nad polem z imieniem i nazwiskiem. Wtedy też zostanie wystawiona jedna faktura dla wszystkich zgłaszanych osób. Opcja jest dostępna tylko dla firm. Zgłoszenie na szkolenie zostaje anulowane, jeśli płatność nie dotrze do nas  w ciągu 30 minut od rejestracji.Zarejestruj się już dziś!

 

Organizator zapewnia jeden nocleg w Hotelu Lamberton*** i pełne wyżywienie.


Szkolenia odbywają się w głównej siedzibie firmy:
Lindab Sp. z o.o.
Wieruchów, ul. Sochaczewska 144
05-850 Ożarów Maz.