Data rozpoczęcia
2017-10-18
Data zakończenia
2017-10-19
Miejsce
Ożarów Maz.
Organizator
Lindab

Uczestnicy szkolenia poznają szeroki zakres profesjonalnych i użytecznych narzędzi Lindab IT Solutions, które ułatwiają codzienną pracę i tworzenie zaawansowanych projektów.

Warsztaty CADvent Lindab

NAJBLIŻSZY TERMIN SZKOLENIA: 18-19 PAŹDZIERNIKA 2017 

Szkolenie odbędzie się w formie warsztatów, podczas których każdy uczestnik będzie pracował na osobnym komputerze, by poznać oprogramowanie przy praktycznych zadaniach. Praca w małych, maksymalnie 5-osobowych grupach, zapewnia wysoką jakość dydaktyczną. Ponadto, każdy z uczestników może liczyć na indywidualne konsultacje w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości podczas realizacji szkolenia. Kurs wymaga podstawowej znajomości programu AutoCAD. 

 

Zobacz, jak wyglądają szkolenia

 

Szkolenie odbędzie się w ramach programów:

  • CADvent (zasadnicza część szkolenia) - program stanowiący pełen zakres narzędzi do projektowania, rysowania, obliczeń, zestawień materiałów oraz prezentacji instalacji wentylacyjnych w oparciu o środowisko AUTOCAD,
  • lindQST (krótka prezentacja możliwości) – profesjonalna platforma on-line do doborów i symulacji nawiewników, belek  chodzących, układów VAV,
  • DIMsilencer – program do doboru tłumików okrągłych i prostokątnych              

 

KOSZT SZKOLENIA:

  • 400 PLN brutto dla pierwszej,
  • 360 PLN brutto dla każdej kolejnej osoby reprezentującej tę samą Firmę. 

 

Opłata za szkolenie powinna być uiszczona po wypełnieniu poniższego formularza w kolejnym kroku rejestracji (kartą płatniczą lub e-przelewem). Jeśli chcesz zapisać na to szkolenie więcej niż jedną osobę i skorzystać ze zniżki - podaj również Ich dane zmieniając ilość osób nad polem z imieniem i nazwiskiem. Wtedy też zostanie wystawiona jedna faktura dla wszystkich zgłaszanych osób. Opcja jest dostępna tylko dla firm. Zgłoszenie na szkolenie zostaje anulowane, jeśli płatność nie dotrze do nas w ciągu 30 minut od rejestracji.

 

Zarejestruj się jeszcze dziś

 

Organizator zapewnia jeden nocleg w Hotelu Lamberton*** i pełne wyżywienie.

 

Szkolenia odbywają się w głównej siedzibie firmy:
Lindab Sp. z o.o.
Wieruchów, ul. Sochaczewska 144
05-850 Ożarów Maz.