Data rozpoczęcia
2014-09-04
Data zakończenia
2014-09-06
Miejsce
Warszawa

Nowe targi dla branży aranżacji i wyposażenia wnętrz

Przez cały 2013 rok do użytkowania oddanych zostało ponad 146 tys. mieszkań – wynika ze wstępnych danych Głównego Urzędu Statycznego dot. budownictwa mieszkaniowego w okresie styczeń-grudzień 2013. W tym czasie wydano też pozwolenia na budowę blisko 139 tys. lokali, natomiast w przypadku ponad 127 tys. rozpoczęto realizację inwestycji. Dla wszystkich tych, którzy będą urządzać nowe mieszkania lub też planują remont swojego lokum w tym roku zorganizowane zostaną premierowe Targi Warsaw Home Expo. Na wydarzenie przyjadą producenci z Polski i zagranicy, by zaprezentować światowe trendy w zakresie wykończenia, wyposażenia i aranżacji wnętrz, a także dekoracji domów, sklepów czy biur.

- Wprawdzie cały 2013 rok nie był dla budownictwa mieszkaniowego zbyt pomyślny, jednak grudniowe dane napawają już optymizmem. Tylko w tym miesiącu liczba mieszkań, których budowę rozpoczęto wzrosła o blisko 16% w porównaniu z grudniem 2012 roku, a liczba lokali, na których realizację wydano pozwolenie zwiększyła się o prawie 5%. Choć za wcześnie jeszcze, by mówić o trwałej tendencji, to jest jednak nadzieja na poprawę po okresie zastoju na rynku. Chcemy więc ruszyć w tym roku z Warsaw Home Expo, tym bardziej, że to wydarzenie nie tylko dla osób, które mają lub planują mieć nowe lokum, ale też i dla tych którzy zwyczajnie myślą o remoncie lub zmianie umeblowania w domu – mówi Bartosz Sosnowski, prezes zarządu Międzynarodowe Targi Polska, organizatora premierowych Warsaw Home Expo.

Wyposażenie wnętrz w pigułce

Na Warsaw Home Expo będzie można znaleźć wszystko to, co potrzebne jest do wykończenia i wyposażenia różnego rodzaju wnętrz. Wydarzenie odbędzie się w dniach 4-6 września br. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Tematyka imprezy obejmie okna, drzwi, podłogi, umeblowanie i elementy wykończeniowe. Nie zabraknie też propozycji z zakresu wyposażenia kuchni czy łazienki oraz oświetlenia. Wydarzenie kierowane jest do osób profesjonalnie zajmujących się aranżacją czy dekoracją wnętrz, hurtowników, importerów i dystrybutorów branżowych produktów, ale też do klientów indywidualnych, którzy poszukują niestandardowych pomysłów na urządzenie własnego lokum.

Więcej informacji nt. premierowej edycji imprezy znajduje się na stronie www.homeexpo.pl.

Źródło: ''