Data rozpoczęcia
2018-10-25
Data zakończenia
2018-10-26
Miejsce
Hotele Rubbens&Monet w Łysomicach k. Torunia
Organizator
METALKO Sp. Kujawsko-Pomorskie Centrum Szkoleń i Certyfikacji

Serdecznie zapraszamy Państwa w dniach 25-26.10.2018 na VIII Ogólnopolskie Warsztaty Amoniakalne, które planowo zorganizowane zostaną w Łysomicach koło Torunia. Wiodący temat konferencji to - „Warsztaty Amoniakalne - zagadnienia poruszane w ankietach przez uczestników”.

METALKO Sp. z o.o. Kujawsko-Pomorskie Centrum Szkoleń i Certyfikacji po raz kolejny organizuje forum dla osób z kierownictwa, dozoru i eksploatacji, pracujących w zakładach wykorzystujących amoniak w instalacjach chłodniczych. Uczestnicy potwierdzają, że Warsztaty to dobra i sprawdzona forma wymiany doświadczeń, zdobywania, pogłębiania wiedzy i umiejętności, a także świetna inwestycja na przyszłość dla wszystkich uczestników.

Warsztaty będą obejmowały tradycyjnie trzy bloki tematyczne:

  • rozwiązania techniczno –organizacyjne,
  • zagadnienia eksploatacyjne,
  • standardy bezpieczeństwa.

Od kilku lat to spotkanie chłodników jest objęte patronatem Urzędu Dozoru Technicznego, Krajowego Forum Chłodnictwa Związku Pracodawców, Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego im. J.J. Śniadeckich w Bydgoszczy, a także wielu innych instytucji i firm.

Wydarzenie gromadzi specjalistów z Polski i zagranicy. W ubiegłym roku w tej roboczej konferencji uczestniczyło ponad 150 osób z chłodnictwa. Spodziewamy się, że w tegorocznych Warsztatach weźmie udział podobna liczba zainteresowanych. Zapraszamy wszystkich chętnych do współtworzenia Warsztatów. Tradycyjnie patronat medialny nad Warsztatami będą sprawowały media branżowe.

Goście zagraniczni biorący udział w VII Warsztatach byli zdumieni zaangażowaniem słuchaczy, którzy wytrwali w komplecie do końca pierwszego dnia, aby nazajutrz pojawić się na kolejnych zajęciach.

W imieniu organizatorów na kolejne spotkanie chłodników zaprasza Państwa serdecznie,

Grzegorz Starszak
tel. 784 075 860; 504 241 927;
e-mail: grzegorz.starszak@metalko.com.pl
METALKO Sp. z o.o.
Kujawsko-Pomorskie Centrum Szkoleń i Certyfikacji 
w Bydgoszczy

 

Dowiedz się więcej