Data rozpoczęcia
2017-10-19
Data zakończenia
2017-10-20
Miejsce
siedziba firmy METALKO
Organizator
METALKO Sp. Kujawsko-Pomorskie Centrum Szkoleń i Certyfikacji

Już dzisiaj zapraszamy Państwa w dniach 19-20.10.2017 na VII Ogólnopolskie Warsztaty Amoniakalne, które odbędą się w Łysomicach koło Torunia. Temat wiodący tej roboczej konferencji „Ekonomika i bezpieczeństwo w amoniakalnych instalacjach chłodniczych”.

VII Warsztaty Amoniakalne

Warsztaty będą obejmowały tradycyjnie trzy bloki tematyczne:

  • rozwiązania techniczno-organizacyjne,
  • zagadnienia eksploatacyjne,
  • standardy bezpieczeństwa.

 

METALKO Sp. z o.o. Kujawsko-Pomorskie Centrum Szkoleń i Certyfikacji od siedmiu lat organizuje warsztaty amoniakalne dla osób z kierownictwa, dozoru i eksploatacji w zakładach wykorzystujących amoniak w instalacjach chłodniczych.

Od kilku lat to spotkanie chłodników jest objęte patronatem Urzędu Dozoru Technicznego, Krajowego Forum Chłodnictwa Związku Pracodawców, Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego im. J.J. Śniadeckich w Bydgoszczy oraz innych instytucji, firm działających na rzecz i w obszarze chłodnictwa.

Aktywny udział w tym spotkaniu chłodników biorą zawsze znane firmy działające na rzecz chłodnictwa amoniakalnego. Warsztaty gromadzą specjalistów z całej Polski i zagranicy, dla przykładu w 2016 roku było ponad 130 uczestników. 

Zapraszamy do współtworzenia kolejnych warsztatów firmy, instytucje, uczelnie, media działające na rzecz i w obszarze chłodnictwa amoniakalnego. Wiemy, że udział w Warsztatach to dobra inwestycja na przyszłość dla wszystkich uczestników. 

W imieniu organizatorów jeszcze raz zaprasza i pozdrawia Państwa serdecznie,

Grzegorz Starszak
tel. 784 075 860; 504 241 927

 

Dowiedz się więcej