Data rozpoczęcia
2016-02-18
Data zakończenia
2016-02-18
Miejsce
Warszawa
Organizator
Progress Group

V Konferencja KOGENERACJA - perspektywy rozwoju inwestycji

Jakie są perspektywy rozwoju kogeneracji?

Jak wpłynie na kogenerację nowa ustawa o OZE?

Na jakie wsparcie mogą liczyć inwestorzy?

 

Na powyższe pytania odpowiedzą eksperci, którzy przybliżą uczestnikom Konferencji praktyczne i prawne zagadnienia związane z kogeneracją, tak aby jak najwięcej podmiotów mogło skorzystać z proponowanego wsparcia.

 

PROGRAM KONFERENCJI:

Ustawa o OZE a wsparcie kogeneracji - Sylwia Koch-Kopyszko, Prezes Zarządu, Unia Producentów i Pracodawców Przemysłu Biogazowego

Finansowanie projektów kogeneracyjnych - Wojciech Nawrocki, Członek Zarządu, METROPOLIS Doradztwo Gospodarcze Sp. z o.o.

Świadectwa pochodzenia z kogeneracji – zmiany w 2016 r. Audyt jednostek kogeneracji. - Jacek Mszyca, Dyrektor ds. technicznych, Weryfikator Procesów Kogeneracji, NGE Sp. z o.o.

System aukcyjny w praktyce – przykładowa kalkulacja - Sylwia Koch-Kopyszko, Prezes Zarządu, Unia Producentów i Pracodawców Przemysłu Biogazowego

 

Konferencja skierowana jest do przedstawicieli przedsiębiorstw ciepłowniczych i elektrociepłowni, przemysłowych odbiorców energii, samorządów, firm współpracujących z branżą ciepłowniczą, dostawców produktów i technologii, firm wykonawczych oraz wszystkich zainteresowanych inwestowaniem w kogenerację.

 

Promocyjna cena: 150 zł + VAT przy zgłoszeniu do 5 lutego 2016 r.

 

Uzyskaj więcej informacji