Data rozpoczęcia
2018-06-05
Data zakończenia
2018-06-05
Miejsce
Kraków
Organizator
Studenckie Koło Naukowe „Kliwent”

Studenckie Koło Naukowe „Kliwent”, działające na Wydziale Górnictwa i Geoinżynierii Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie, organizuje kolejną, V edycję konferencji „Kliwent Event”. Wydarzenie odbędzie się 5 czerwca 2018 r. na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

V Konferencja „Kliwent Event”

Udział w konferencji „Kliwent Event” daje szansę na poszerzenie swojej wiedzy z zakresu projektowania i stosowania innowacyjnych rozwiązań w branży HVAC&R (ogrzewanie, wentylacja, klimatyzacja, chłodnictwo).

V edycja „Kliwent Event” będzie podzielona na dwie części. W salach dydaktycznych AGH, odbywać się będą warsztaty szkoleniowe związane z projektowaniem systemów wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, grzewczych oraz chłodniczych. Część seminaryjna odbędzie się w Auli Głównej AGH w pawilonie A-0.

Udział w szkoleniach i seminarium jest bezpłatny. Ze względu na pojemność sal, liczba miejsc na szkoleniach jest ograniczona, a chęć uczestnictwa w nich wymaga wcześniejszej rejestracji. Serdecznie zapraszamy pracowników naukowych i studentów zainteresowanych tematyką konferencji.

 

Dowiedz się więcej

 

Odwiedź fanpage wydarzenia