Klimatyzatory z oferty LG Electronics 2016 reprezentują bardzo wysoki poziom zaawansowania technologicznego. Uwaga firmy nie skupia się już tylko na możliwościach chłodzenia i ogrzewania, ale również obejmuje inne cechy, jak stylowy design i efektywność energetyczną. Klimatyzatory LG wykraczają daleko poza funkcje podstawowe, wyróżniając się szerokim zakresem wyrafinowanych projektów odpowiednich dla każdego wystroju domu lub biura.

Wzornictwo podkreślające wystrój pomieszczenia to tylko jeden z wielu sposobów, w jaki klimatyzatory LG uzupełniają otoczenie, jednocześnie zapewniając czyste i komfortowe powietrze. Ponadto klimatyzatory LG są trwałymi i niezawodnymi urządzeniami o długiej żywotności, zapewniającymi wiele lat spokojnego użytkowania. Gwarancja na sprężarki inwerterowe klimatyzatorów z kategorii pokojowe – to aktualnie aż 10 lat.

Najnowszy model pokojowy w ofercie 2016 LG Deluxe Smart Inverter jest odpowiedzią na wszelkie potrzeby użytkownika w zakresie klimatyzacji pokojowej. Główne atuty to udoskonalona sprężarka, zwiększona wydajność grzewcza wraz z wymiennikiem ciepła o wysokim stopniu zagęszczenia i doładowanym bezpośrednim napędem AC. Unikalny wysokociśnieniowy wentylator łopatkowy LG i wydajne duże śmigło jednostki zewnętrznej zapewniają bardzo efektywne chłodzenie i ogrzewanie oraz potężny nawiew na odległość 9m. Klimatyzator został wyposażony w inteligentną diagnostykę która pozwala za pomocą smartfona na wygodne sprawdzenie  ustawień, instalacji, występujących problemów oraz innych informacji dotyczących klimatyzatora. Smukły i prosty design modelu LG Deluxe zapewnia łatwość montażu i wygodę czyszczenia. 

 

Pobierz broszurki

Wzornictwo podkreślające wystrój pomieszczenia to tylko jeden z wielu sposobów, w jaki klimatyzatory LG uzupełniają otoczenie, jednocześnie zapewniając czyste i komfortowe powietrze. Ponadto klimatyzatory LG są trwałymi i niezawodnymi urządzeniami o długiej żywotności, zapewniającymi wiele lat spokojnego użytkowania. Gwarancja na sprężarki inwerterowe klimatyzatorów z kategorii pokojowe – to aktualnie aż 10 lat.

 

Najnowszy model pokojowy w ofercie 2016 LG Deluxe Smart Inverter jest odpowiedzią na wszelkie potrzeby użytkownika w zakresie klimatyzacji pokojowej. Główne atuty to udoskonalona sprężarka, zwiększona wydajność grzewcza wraz z wymiennikiem ciepła o wysokim stopniu zagęszczenia i doładowanym bezpośrednim napędem AC. Unikalny wysokociśnieniowy wentylator łopatkowy LG i wydajne duże śmigło jednostki zewnętrznej zapewniają bardzo efektywne chłodzenie i ogrzewanie oraz potężny nawiew na odległość 9m. Klimatyzator został wyposażony w inteligentną diagnostykę która pozwala za pomocą smartfona na wygodne sprawdzenie  ustawień, instalacji, występujących problemów oraz innych informacji dotyczących klimatyzatora. Smukły i prosty design modelu LG Deluxe zapewnia łatwość montażu i wygodę czyszczenia.