Dnia 29 czerwca 2011 o godz. 12.00, przy ul. Kartuskiej 391 w Gdańsku odbędzie się uroczyste otwarcie nowego salonu grzejników, na którym zaprezentowane zostaną m.in. grzejniki Terma Technologie.

Unithem: Otwarcie salonu grzejników w Gdańsku
Unitherm będzie największym w północnej Polsce salonem ekspozycyjnym grzejników dekoracyjnych, łazienkowych i kanałowych. Został on przygotowany specjalnie dla architektów i projektantów tak, aby w komfortowych warunkach można było zobaczyć i wybrać odpowiedni produkt.

Unitherm będzie oferować nie tylko same grzejniki, ale także kompleksową pomoc w ich doborze - przeliczenie wielkości, mocy, dobór zaworów, głowic oraz każdego, nawet najdrobniejszego, elementu. Firmowy montaż zagwarantuje bezproblemowe zakończenie każdego projektu.

W salonie prezentowana będzie również ekspozycja ekskluzywnych produktów firmy Geberit oraz największy w regionie showroom, zawierający instalacje inteligentnego budynku w standardzie KNX, wraz z rozwiązaniami typu multiroom (dystrybucja obrazu i dźwięku).

Podczas uroczystego otwarcia odbędzie się prezentacja Unithrem i producentów współpracujących z firmą. W programie także konkurs “Zaprojektuj swój grzejnik” oraz losowanie niespodzianek.

Więcej na: www.grzejnikigdansk.pl