Chwilowe potrzeby, które wiążą się z chłodzeniem mogą pojawić się w każdym momencie eksploatacji budynku.W takich sytuacjach cała administracja oraz wszyscy użytkownicy potrzebują podjęcia szybkich działań. Firma Trane poszerza swoją ofertę na wynajem urządzeń chłodniczych.

Trane wypożyczy ponad 200 agregatów swoim klientom.
W wielu branżach chłodzenie jest procesem kluczowym, mającym na celu stworzenie odpowiednich warunków wewnątrz budynków lub zapewnienie niezawodnego obniżania temperatury w procesach przemysłowych. Dzięki Trane Rental Services, obiekty mogą korzystać z szerokiej gamy tymczasowych rozwiązań chłodzenia, zarówno w sytuacjach awaryjnych jak i planowanych.

Dysponując ponad 200 agregatami dostępnymi obecnie w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Indiach, firma Trane szybko i skutecznie spełnia potrzeby klientów w zakresie tymczasowych rozwiązań chłodzenia.

Od wprowadzenia usług wynajmu, liczba oferowanych agregatów podwoiła się w przeciągu zaledwie jednego roku. Kolejne podwojenie przewidywane jest do roku 2014, w którym liczba urządzeń ma przekroczyć 400. Nowoczesne agregaty oferowane przez firmę Trane są opracowywane specjalnie na potrzeby wynajmu.

Usługi Trane Rental Services zapewniają rozwiązania dla różnych obiektów, takich jak jednostki służby zdrowia, centra danych, budynki przemysłowe, komercyjne oraz hotelarskie. Trane świadczy usługi w zakresie sezonowych potrzeb klientów, specjalnych imprez, sytuacji awaryjnych i planowanych przestojów. Dobór urządzeń zapewnia szybką instalację i prostotę obsługi.

Po instalacji, rozbudowana sieć autoryzowanych serwisów Trane zapewnia bezawaryjną eksploatację urządzeń przez cały okres wynajmu.

Od wprowadzenia Trane Rental Services w roku 2011 oferta szybko się rozszerza, odpowiadając na potrzeby klientów w zakresie wydajnego i niezawodnego chłodzenia tymczasowego wspieranego przez rozbudowaną i profesjonalną sieć serwisową” - mówi Sai Srikanth, Lider ds. Sterowania Klimatyzacji, Rozwiązań Pod Klucz i Portfolio Usług na Europę, Bliski Wschód, Indie i Afrykę.

Jako producent systemów i urządzeń, mający stuletnie doświadczenie w zakresie zastosowania ich w budynkach, jesteśmy w stanie zapewnić i zainstalować tymczasowe rozwiązania chłodzenia dzięki wydajnym i niezawodnym urządzeniom na wynajem.

Więcej informacji można uzyskać oglądając film prezentujący jednego z naszych klientów lub odwiedzając Trane Rental Services Strona ta w przystępny sposób prezentuje informacje dotyczące oferty wynajmu agregatów oraz dostępności w poszczególnych krajach w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Indiach.

AgregatyAgregatyAgregaty