Termostaty przeciwzamrożeniowe O16 RANCO
Termostaty serii "O" są przeznaczone do bezpośredniego lub pośredniego (poprzez styczniki) sterowania urządzeniami elektrycznym.

logo

Nasza firma jako bezpośredni dystrybutor firmy RANCO posiada w ofercie szeroką gamę tych termostatów.

Termostat O16-H8923 z kapilarą 6 m (6000 mm), posiada podwójny styk przełączny (SPDT) pracujący w funkcji temperatury odczytanej przez kapilarę.

Po osiągnięciu temperatury zadanej (nastawy na skali) styk przełączy się, a jego powrót do poprzedniej pozycji nastąpi, gdy temperatura odczytana przez kapilarę wzrośnie bądź zmaleje o wartość fabrycznie ustawionej (stałej) różnicy łączeń.

W przypadku tego modelu termostatu pomiar temperatury odbywa się na całej długości kapilary, dlatego też zaleca się jego stosowanie wszędzie tam, gdzie jest wymagany pomiar temperatury na dużej długości (np. w rurach, spiralach, itp.).
Termostat O16-H8923-109 jest stosowany jako termostat przeciwzamrożeniowy.
W komplecie posiada pokrętło regulujące oraz wspornik mocujący.

Termostat O16-H6922 z kapilarą 2 m (2000 mm), posiada podwójny styk przełączny (SPDT) pracujący w funkcji temperatury odczytanej przez kapilarę.

Po osiągnięciu temperatury zadanej (nastawy na skali) zestyk zostanie przełączony w drugą pozycję, a jego ponowne przełączenie nastąpi, gdy temperatura odczytana przez kapilarę wzrośnie o wartość ustawionej różnicy łączeń (histerezy).

Pełna oferta termostatów dostępna jest na naszej stronie internetowej www.avicold.pl oraz w punktach handlowych AVICOLD w Cieszynie, Częstochowie, Bielsku, Katowicach i Krakowie.

Więcej informacji na www.avicold.pl lub 33 856 74 44

PROWADZIMY SPRZEDAŻ NA TERENIE CAŁEGO KRAJU!