Data rozpoczęcia
2018-10-11
Data zakończenia
2018-10-13
Miejsce
Warszawa
Organizator
IBC Investments sp. z o.o.

W dniach 11-13 października 2018 w Warszawskim Centrum EXPO XXI odbędą się Targi Ekologicznego Ogrzewania i Termomodernizacji TermoEXPO. Głównym tematem wydarzenia będą ekologiczne systemy grzewcze, które w czasach walki ze smogiem odgrywają ogromną rolę.

TermoEXPO  2018 - polepszaj komfort swojgo życia

Temat ten jest bliski szeroko pojętej branży grzewczej, ale także mieszkańcom Warszawy. Sposób, w jaki ogrzewamy dom ma bezpośredni wpływ na powietrze, a w związku z tym na stan naszego zdrowia. W czasie targów producenci i dystrybutorzy zaprezentują pompy ciepła, ekologiczne kotły gazowe, kotły na pellet, kolektory słoneczne i systemy termomodernizacyjne i termoizolacyjne, a także wiele innych nowości.

Ekologiczne ogrzewanie to nie jedyny temat Targów Ekologicznego Ogrzewania i Termomodernizacji. Żyjemy w czasach, w których ogromną rolę odgrywają wszystkie procesy mające na celu zminimalizowanie zużycia energii, a co za tym idzie obniżenie kosztów eksploatacyjnych. Temat ten jest bardzo ważny i dotyczy całego społeczeństwa. Budynki, w których mieszkamy mają bezpośredni wpływ na to, ile zużywamy energii cieplnej czy elektrycznej. Dopełnieniem wydarzenia TermoEXPO będzie zaprezentowanie w ramach targów tematyki szeroko pojętej efektywności energetycznej.

„Forum Budynek Energooszczędny w praktyce” przedstawi wszystkie rodzaje tego typu budynków, począwszy od pasywnych, zero energetycznych, po dodatnio energetyczne. Wszyscy uczestnicy będą mogli przekonać się, jaki standard najlepiej spełni ich oczekiwania. Eksperci doradzą, jakie systemy okienne wybrać, jak w odpowiedni sposób zaizolować budynek oraz jakie wybrać drzwi, aby zminimalizować ubytki ciepła. Dopełnieniem będzie informacja o doborze pokrycia dachowego. Eksperci z branży pokażą także, jak poprawić komfort naszego życia.

Strefa Networkingu Biznesowego to miejsce nawiązywania kontaktów biznesowych i rozmów z potencjalnymi partnerami i klientami. Usługa „Spotkania kooperacyjne” stworzona została dla wszystkich przedsiębiorców, którzy poszukują fachowych partnerów i dostawców z szeroko pojętego sektora efektywności energetycznej i budownictwa energooszczędnego. Głównym celem spotkań jest szybki i łatwy sposób na połączenie tych, którzy siebie szukają. Uczestnictwo w „Spotkaniach kooperacyjnych ” jest darmowe, ale wymaga wcześniejszej rejestracji online na stronie internetowej targów.

Organizator planuje również wręczenie nagród TemoEXPO. M.in. w takich kategoriach, jak osobowość branży, innowacyjna technologia, innowacyjny produkt czy też najładniejsze stoisko.

 

Dowiedz się więcej