Data rozpoczęcia
2017-09-22
Data zakończenia
2017-09-24
Miejsce
Bielsko-Biała
Organizator
Biuro Promocji i Wystaw "ASTRA"

To już 19. edycja Targów Technik Grzewczych i Zielonych Energii – Instal System. Spotkanie jest największym wydarzeniem branżowym w południowej Polsce i jednocześnie prezentacją najnowszych technologii i urządzeń.

Targi Technik Grzewczych i Zielonych Energii 2017

To największe wydarzenie branżowe w Polsce południowej, prezentacja najnowszych technologii i urządzeń, zapewniających komfortowy i zdrowy klimat w pomieszczeniach. Dzięki połączeniu tych wydarzeń odwiedzający będą mogli kompleksowo zapoznać się z nowymi, energooszczędnymi rozwiązaniami w branży budowlanej, grzewczej i instalacyjnej.

Targi Technik Grzewczych i Zielonych Energii to miejsce spotkań biznesowych, które daje możliwość wymiany doświadczeń i kontaktów z branżystami. Podczas wydarzenia odbędą się specjalistyczne konferencje oraz prezentacje technologii i innowacji branżowych.Tematem przewodnim jesiennej edycji targów jest „Dom energetycznie optymalny”, czyli efektywny ekonomicznie i energetycznie, zapewniający wysoki komfort życia mieszkańcom, a także niskie efekty eksploatacji.

 

Dowiedz się więcej