Z myślą o Klientach, zarówno tych ceniących markę od lat jak i tych zupełnie nowych od niedawna zainteresowanych paliwem stałym Tani Opał przygotował aż dwa świąteczne prezenty. Jednym z nich jest zupełnie nowe, wyjątkowo świąteczne opakowanie ekogroszku, drugim zaś wprowadzenie świątecznej, niskiej ceny tego produktu. A wszystko po to, by tegoroczne święta były naprawdę ciepłe.

Tani Opał świątecznie
Tani Opał w okresie przedświątecznym we współpracy z marketem budowlanym przygotował dla posiadaczy instalacji centralnego ogrzewania specjalne gwiazdkowe prezenty. Już od początku grudnia do końca roku 2013, tylko w marketach budowlanych oficjalnego partnera akcji oraz w sklepie internetowym Tani Opał można zaopatrzyć się w ekogroszek w nowych opakowaniach, zaprojektowanych specjalnie z myślą o zbliżającym się okresie bożonarodzeniowym.

Świąteczne opakowanie ekogroszku
Po raz pierwszy w historii marki Tani Opał przygotował świąteczną odsłonę głównego produktu opałowego. Ekogroszek w świątecznych workach od 6. grudnia dostępny jest w sprzedaży detalicznej.
– Zmiana, czy też czasowa wymiana opakowań naszego sztandarowego produktu – ekogroszku do kotłów z podajnikiem, to nasz autorki pomysł na wyróżnienie tego szczególnego czasu w ciągu roku. Włożyliśmy sporo wysiłku, aby zaprojektować odpowiednią, dość nowoczesną grafikę i wdrożyć projekt w życie. Nowe opakowanie to przede wszystkim możliwość złożenia życzeń ciepłych świąt naszym wieloletnim Klientom, ale i tym którzy zaufali naszej marce stosunkowo niedawno. Dodatkowym podarunkiem świątecznym jest także znaczące obniżenie cen w sklepach stacjonarnych. To dodatkowa możliwość zakupu opału, nie każdy bowiem lubi lub potrafi robić zakupy w naszym sklepie internetowym, gdzie po wykorzystaniu kuponu, który wręczamy po zalogowaniu się na stronie cena ekogroszku jest identyczna. Przypomnę jeszcze, że nadal trwa akcja Sensacyjne Wtorki, co tydzień obniżamy ceny innych materiałów opałowych. Mamy nadzieję, że dzięki tej akcji nikomu w te Święta nie zabraknie rodzinnej atmosfery i ciepła płynącego z grzejników – mówi Rzecznik Prasowy Tani Opał Łukasz Lewicki.

Świąteczne, niższe ceny
Aby tegoroczne święta były naprawdę ciepłe, a rodzinnej atmosferze towarzyszyło również ciepło pochodzące z instalacji grzewczej Tani Opał obniżył ceny podstawowego produktu opałowego – ekogroszku. Partnerem akcji świątecznych opakowań i niskich cen został market budowlany Castorama. Tylko tam oraz wyjątkowo w sklepie internetowym Tani Opał można zaopatrzyć się w ekogroszek w zredukowanej, bardzo atrakcyjnej cenie. Już od 6 grudnia w sklepach Castorama cena pojedynczego, 25-cio kilogramowego worka została obniżona do kwoty 15,48 zł. Za tonę tego produktu zakupionego w markecie budowlanym zapłacimy tylko 619 zł, cena wyjściowa to aż 699 zł. Zakup kilku ton gwarantuje spore oszczędności. Warto zaznaczyć, że upusty rabatowe dotyczą zakupów w sklepach stacjonarnych i w sklepie internetowy Tani Opał (cena jest identyczna po wykorzystaniu kuponu, otrzymanego po zalogowaniu się na stronie), a akcja potrwa do wyczerpania zapasów.

Akcję świątecznych opakowań i niskich cen promuje film:
http://www.youtube.com/watch?v=0uoDiLlD2jk


Więcej informacji na stronie: www.taniopal.pl

Komentarze

 • worki w porządku

  Tak samo dobry, ale wroki sa wygodn;iejsze w uzupełnianiu kotla, do tego nie ma wszędzie syfu. Reszta jak wyżej.

 • jest ok.

  Workowany jest w porządku. Kupuje od największego gracza na rynku. Fajna strona, przystępne ceny, zamówienia przez formularz na stonie, szybka dostawa. Jest wiele plusow przemawiających za ekogroszkiem w workach. Ja kupuje od zgorzeleckiej firmy – t.o. żeby uniknąć reklamy ;)

 • bez ściemy

  wrzucają wegiel. To już nie te czasy ze widziało się kamienie, dreno i piach. Teraz producenci nie mogą sobie pozwolić na takie wtopy.

 • jakość węgla

  Czy workowany wegiel jest tak samo dobry jak ten ze składu, kupowany luzem? Zastanawiam się bo w sumie nie wiem co do tych opakowan wrzucają, bardzo możliwe ze jakies popłuczyny po węglu. Nadzial się ktoś? Polecacie czy raczej nie? Na co zwrocic uwagę przy wyborze dostawcy?