Data rozpoczęcia
2016-11-17
Data zakończenia
2016-11-17
Miejsce
Gdańsk
Organizator
D+H Polska

Zapraszamy do udziału projektantów i instalatorów związanych z branżą przeciwpożarową, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę i podnieść kwalifikacje.

Szkolenie techniczne D+H

Cyklicznie organizowane szkolenia są doskonałym przygotowaniem do projektowania systemów oddymiania i sygnalizacji ppoż. zgodnie z obowiązującymi przepisami, przeprowadzania prac montażowych i konfiguracji produktów D+H. Potwierdzenie zdobytej wiedzy i umiejętności stanowią certyfikaty, które projektanci i instalatorzy otrzymują po zakończeniu szkolenia. Uprawniają one do wykonywania prac montażowych i konfiguracji sprzętu.

Celem organizowanych co miesiąc we Wrocławiu szkoleń jest zwiększenie kompetencji osób zajmujących się montażem oraz projektowaniem systemów oddymiających i systemów przeciwpożarowych.  Podczas ich trwania omawiane są poszczególne urządzenia znajdujące się w ofercie D+H Polska, ich parametry, a także zasady doboru i instalacji,  dzięki czemu ich uczestnicy zapoznają się z niuansami zarówno montażu systemów, jak i ich funkcjonowania. Podczas szkoleń omawiane są również najczęściej popełniane na tych etapach błędy, co pozwala słuchaczom na uniknięcie ich w przyszłości.

Wszyscy uczestnicy szkolenia po jego zakończeniu otrzymują certyfikat zaświadczający o odbyciu przeszkolenia w zakresie projektowania, funkcjonowania, konfiguracji i montażu systemów firmy D+H Polska. Certyfikat ten uprawnia do wykonywania prac montażowych i konfiguracji sprzętu.

Kontakt w sprawie szkolenia w Gdańsku:Robert Chereke-mail: robert.cherek@dh-partner.comtel. 507 135 709