Przy zakupie dwóch szkoleń: z zakresu klimatyzacji samochodowej oraz transportu chłodniczego (zagadnienia techniczne) zapłacisz tylko 1000zł. Każda kolejna osoba zapisana z firmy zapłaci 900zł*.

Systherm-dwa szkolenia (klimatyzacja samochodowa i transport chłodniczy) w cenie 1000zł.

W każdym ze szkoleń może uczestniczyć inna osoba wysłana z tej samej firmy.

Klimatyzacja samochodowa to szkolenie podzielone na część teoretyczną oraz praktyczną. Podczas 2 dniowego kursu uczestnicy dowiadują się jak wygląda klimatyzacja wnętrza pojazdu samochodowego, jakie są stosowane czynniki robocze, jak wygląda budowa urządzeń i elementów klimatyzacji samochodowej, warunki eksploatacji oraz wydajność. W części praktycznej uczestnicy zapoznają się z serwisowaniem klimatyzacji samochodowej oraz z diagnozowaniem i usuwaniem uszkodzeń układów klimatyzacji samochodowej. W pakiecie proponujemy udział w szkoleniu pt.

Transport chłodniczy jest jednodniowe podczas którego przedstawiane są takie zagadnienia jak: łańcuch dostaw i dystrybucji w transporcie chłodniczym, rodzaje i charakterystyka jednostek transportu chłodniczego, sposoby załadunku, przewozu oraz wyładunku towaru. Prezentowane są obowiązujące regulacje prawne oraz zasady BHP w transporcie chłodniczym.

Cena zawiera:

  • materiały szkoleniowe + książka,
  • przerwy kawowe i obiadowe
  • zaświadczenie uczestnictwa w kursie
  • rabaty na ofertę wydawniczą

*Promocja dotyczy szkolenia z Klimatyzacji Samochodowej w terminie 11-12.02.2015r oraz kursu pt. Transport Chłodniczy – zagadnienia techniczne i organizacyjne w terminie 10.02.2015r. Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy szkolenia@systherm.pl bądź telefoniczny (61) 850 75 05. Zgłoszenia przyjmujemy do 02.02.2015r. Do ceny szkolenia należy doliczyć 23%Vat.
Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń!