Grzejnik, który nie tylko grzeje, ale jest także estetycznym dodatkiem to wymóg udanej aranżacji wnętrz. Różnorodność rozmiarów i kolorów powoduje, że podczas projektowania instalacji grzewczej nie musimy rezygnować z jej oryginalnego wyglądu. Na tle klasycznych modeli wyróżnia się designerska seria grzejników Planar firmy Stelrad z gładkim przednim panelem dekoracyjnym. Ciekawe wzornictwo i nietypowa forma spowodują, że będą one nietuzinkowym elementem dekoracji w każdym domu.

Stylowa forma pełna ciepła – grzejniki Planar i Planar Style firmy Stelrad
Ponadczasowa liniaDesignerskie grzejniki Stelrad z serii Planar posiadają charakterystyczny gładki panel czołowy. Klasyczna forma i elegancki kształt idealnie komponują się z każdym wnętrzem. Dzięki temu zarówno nowoczesne pomieszczenia, jak i te urządzone w bardziej tradycyjnym stylu mogą zostać wyposażone w grzejniki Stelrad. Dodatkowo model Planar Style posiada gładką płytę przednią z regularnymi poziomymi przetłoczeniami. Delikatnie zaznaczona linia wysmukla grzejnik i podkreśla jego geometryczną formę. Niezwykłą zaletą grzejników z serii Planar jest ich niewielka głębokość, która umożliwia ich montaż bezpośrednio na ścianie. Warto podkreślić, że grzejniki Planar firmy Stelrad dostępne są w bogatej palecie kolorów – od tradycyjnych bieli, szarości, ecru, poprzez niestandardowe żółcie, zielenie i brązy, aż po awangardowe odcienie fioletu, bordo czy czerni. W zależności od wystroju wnętrza możemy zatem swobodnie wybrać kolor grzejnika, który idealnie wpisze się w koncepcję aranżacji całego pomieszczenia lub też stanowić będzie wyróżniający się element dekoracyjny. Uzupełnieniem designerskiej serii grzejników Planar są pionowe modele Vertex Plan i Vertex Style.


Bogate wyposażenie

Rozwiązania firmy Stelrad cechuje korzystna cena za jednostkę mocy grzewczej, wysoka sprawność i wytrzymałość grzejników oraz wieloletnia gwarancja. Co więcej, dzięki optymalnym proporcjom ogrzewania promiennikowego i konwekcyjnego, grzejniki Stelrad zapewniają komfortowy rozkład temperatury w pomieszczeniach. Parametry te zostały osiągnięte poprzez zastosowanie wysokiej jakości materiałów oraz nowoczesnej technologii produkcji. Grzejniki Planar firmy Stelrad wykonane są z zimnowalcowanej cienkiej blachy wg normy EN 442-1, z osłonami bocznymi oraz górną pokrywą – grillem. Obróbka powierzchni zewnętrznej polega na odtłuszczeniu, żelazofosforanowaniu, pasywacji, płukaniu i gruntowaniu wg DIN 55900 część 1 oraz wypaleniu wysokotemperaturowym. Końcowa obróbka powierzchni polega na wysokowartościowym, elektrostatycznym powlekaniu proszkowym wg DIN 55900 część 2 i ponownym wypaleniu wysokotemperaturowym. Całość procesu lakierowania zapewnia doskonałą ochronę antykorozyjną oraz utrzymanie idealnego wyglądu grzejnika przez wiele lat jego eksploatacji. Grzejniki Planar firmy Stelrad wyposażone są w komplet mocowań typu L konsole, który znacznie skraca i upraszcza montaż. Urządzenia te przystosowane są do współpracy ze wszystkimi systemami instalacji – stalowymi, jak i miedzianymi, z rur warstwowych czy też PVC. Można je podłączyć do różnych źródeł energii - tradycyjnych oraz alternatywnych np. pompa ciepła. Potwierdzeniem doskonałej jakości grzejników Planar firmy Stelrad i niezawodnej pracy jest 10 letnia gwarancja udzielana przez producenta.Zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających inwestorach designerskie grzejniki Planar firmy Stelrad pozwolą wprowadzić do wnętrza nie tylko przyjemny klimat, ale także odrobinę ekstrawagancji.

Źródło: ''