Data rozpoczęcia
2010-03-20
Data zakończenia
2010-03-21
Miejsce
Warszawa

Salon Nieruchomości Ekskluzywnych APARTAMENTY I REZYDENCJE 2010
Murator EXPO - organizator największych w Polsce Targów Mieszkaniowych Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE zaprasza do uczestnictwa w wyjątkowym projekcie wystawienniczym dedykowanym segmentowi premium rynku nieruchomości mieszkaniowych. Salon Nieruchomości Ekskluzywnych APARTAMENTY i REZYDENCJE odbędzie się w dniach 20 i 21 marca 2010 roku w warszawskim Pałacu Prymasowskim.

Komfortowy dom, ekskluzywny apartament w aglomeracji czy może w nadmorskim kurorcie? Inwestycje w nieruchomości luksusowe zyskują na popularności wśród Polaków. Bezpieczeństwo związane ze stabilną wartością takiej nieruchomości powoduje, że w obecnych czasach - to atrakcyjna forma lokaty kapitału. O tym, że na luksusowe i prestiżowe nieruchomości nawet w czasach kryzysu stale jest popyt świadczą inwestycje deweloperów, które pojawiły się w ofercie w tym roku.

Organizowany przez Murator EXPO Salon APARTAMENTY i REZYDENCJE poświęcony będzie przede wszystkim prezentacji dostępnej na rynku oferty luksusowych mieszkań w budynkach o wysokim standardzie, penthousów, rezydencji, ekskluzywnych domów i apartamentów. Odwiedzający Salon goście będą mogli także uzyskać szczegółowe informacje o inwestycjach wakacyjnych oraz położonych w ciekawych turystycznie rejonach w kraju i zagranicą. W zabytkowych wnętrzach Pałacu można będzie ponadto zapoznać się z ofertą luksusowych przedmiotów wyposażenia i dekoracji wnętrz, w tym właściwie pierwszego butiku wnętrzarskiej linii Etro na świecie. Mediolańską firmę, znaną z pokazów pret-a-porter sprowadziły do Warszawy dwie polskie architektki wnętrz - Dorota Kuć i Karina Snuszka. Podczas Salonu nie zabraknie ekskluzywnych ośrodków sportowych, rekreacyjnych, instytutów SPA. Goście będą mogli zapoznać się z nowej generacji urządzeniem do ćwiczeń POWER PLATE dostępnym w klubach Holmes Place.

Wydarzenie będzie miało charakter elitarny - organizujemy je z myślą o najbardziej wymagających odbiorcach - osobach o wysokiej pozycji zawodowej i ponadprzeciętnych dochodach. Zakładamy, że obok spełnienia zadań biznesowych, Salon APARTAMENTY i REZYDENCJE dostarczy ciekawych wrażeń, także dzięki wydarzeniom towarzyszącym. Przed Pałacem Prymasowskim staną luksusowe samochody. W nastrojowych pałacowych salach można będzie podziwiać wystawę obrazów z Galerii Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej oraz wziąć udział w spotkaniu prezentującym interesujące nowości wydawnicze. A wszystko połączone z degustacją win hiszpańskich.