Ponieważ zima zbliża się coraz większymi krokami, firma Panasonic ogłosiła rozpoczęcie promocji na produkowane przez nią pompy ciepła powietrze-woda. Osoby, które w czasie jej trwania dokonają zakupu urządzeń Aquarea i zarejestrują je u producenta, otrzymają zwrot części poniesionych kosztów.

Ruszyła promocja na zakup pomp ciepła Panasonic Aquarea

 

W promocji mogą wziąć udział pełnoletnie osoby fizyczne zamieszkałe w Polsce, które między
21 listopada 2014 roku a 17 lutego 2015 roku zakupią u akredytowanych instalatorów Panasonic przynajmniej jeden nowy, nieużywany, oryginalny egzemplarz pompy ciepła powietrze-woda Aquarea. Prócz tego w terminie od 21 listopada 2014 roku do 20 lutego 2015 roku należy zarejestrować się jako uczestnik na stronie internetowej Panasonic Pro Club oraz zgłosić tam kupiony produkt.

Nagrodą w promocji jest kwota pieniężna w wysokości 1000 zł. Każdy uczestnik może zarejestrować się tylko raz, tylko z jednym produktem, i jest uprawniony do odbioru jednej nagrody.

Więcej informacji, w tym pełny regulamin promocji i listę akredytowanych instalatorów, można znaleźć na stronie internetowej Panasonic Pro Club pod adresem: www.panasonicproclub.com/Pl_pl

 

O systemach klimatyzacyjnych Panasonic

Panasonic, jeden z liderów branży klimatyzacji, dysponuje ponad 30-letnim doświadczeniem, eksportuje produkty do ponad 120 krajów na całym świecie i wyprodukował już 100 milionów sprężarek. Panasonic proponuje cztery linie innowacyjnych rozwiązań do ogrzewania i klimatyzacji dla domów, biur, firm i obiektów przemysłowych. Panasonic przykłada szczególną wagę do jakości swoich rozwiązań, które mają dobrze przemyślaną konstrukcję i gwarantują zdrowe powietrze, a jednocześnie spełniają najsurowsze standardy w zakresie zużycia energii, ochrony środowiska i emisji hałasu. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.aircon.panasonic.pl

 

O firmie Panasonic
Panasonic Corporation jest światowym liderem w rozwoju i inżynierii elektronicznej technologii i rozwiązań dla klientów do zastosowania domowego, biznesowego, mobilnego i osobistego. Od swojego powstania w 1918 roku firma rozszerzyła swoją obecność na całym świecie i obecnie zarządza ponad 500 połączonymi spółkami, które na rok finansowy zakończony 31 marca 2014 r. zanotowały skonsolidowaną sprzedaż netto w wysokości 7,7 bilionów jenów (71,5 miliardów euro). Firma oddana jest tworzeniu nowych wartości poprzez innowacje we wszystkich grupach produktowych, aby zapewnić lepsze życie i lepszy świat dla swoich klientów. Więcej informacji o firmie i marce Panasonic znajduje się pod adresem http://panasonic.net/ lub http://panasonic.pl/.