Zapraszamy do pobrania najnowszej wersji katalogu wentylatorów kanałowych.

Rosenberg - katalog  wentylatorów kanałowych 2016.

Przypominamy, że modyfikacja oferty produktowej firmy Rosenberg to efekt wdrażania postanowień Dyrektywy ErP 2009/125/WE. 

Wszystkie produkty Grupy Rosenberg sprzedawane na terenie Polski produkowane są w krajach Unii Europejskiej i spełniają obowiązujące normy i przepisy.

 

1. Wentylatory kanałowe R z obudową z ocynkowanej blachy stalowej

Wentylatory kanałowe typu R produkcji Rosenberg łączą zalety wentylatorów osiowych (osiowy kierunek przepływu powietrza)i promieniowych (stabilny spręż, niski poziom hałasu,wysoka sprawność). Doskonale sprawdzają się zarówno w instalacjach nawiewnych, jak i wywiewnych.Przystosowane są do montażu w kanałach o przekroju kołowym. Przeznaczone do pracy ciągłej. Mogą być montowane w dowolnej pozycji.

2. SupraBox COMFORT - kompaktowe centrale wentylacyjne

Nowe jednostki SupraBOX Comfort wyróżniają się przede wszystkim wysoką efektywnością energetyczną. Zastosowane przeciwprądowe wymienniki ciepła pozwalają na osiągnięcie ponad 90%sprawności odzysku ciepła. Wysokiej klasy wentylatory napędzane są energooszczędnymi silnikami EC produkcji Rosenberg.Tak wysoki poziom efektywności energetyczne j zapewnia niskie koszty eksploatacji, przy jednoczesnej ochronie środowiska naturalnego poprzez zmniejszenie emisji CO2. Gotowa do podłączenia, inteligentna automatyka zapewnia wygodną i łatwą obsługęu rządzeń. Jednostki przystosowane są także do zdalnej obsługi z wykorzystaniem zaawansowanej technologii DDC!Centrale kompaktowe SupraBOX Comfort dostępne są w wersjach z przyłączem poziomymi pionowym.Dostępna jest również wersja do montażu w suficie podwieszanym.

3. Wentylatory kanałowe RS z obudową z tworzywa sztucznego

Wentylatory kanałowe typu RS produkcji Rosenberg łączą zalety wentylatorów osiowych (osiowy kierunek przepływu powietrza) i promieniowych (stabilny spręż, niski poziom hałasu, wysoka sprawność). Doskonale sprawdzają się zarówno w instalacjach nawiewnych, jak i wywiewnych. Przystosowane są do montażu w kanałach o przekroju kołowym. Przeznaczone do pracy ciągłej. Mogą być montowane w dowolnej pozycji.

4. Wentylatory kanałowe Zerobox Evolution z obudową izolowaną akustycznie

Wentylatory kanałowe typu Zerobox produkcji Rosenberg doskonale sprawdzają się w nowoczesnych systemach wentylacyjnych (nawiewnych i wywiewnych), w których wymagane są szczególnie niskie poziomy hałasu. Charakteryzują się wysokim sprężem i wysoką sprawnością. Przystosowane są do montażu w kanałach o przekroju kołowym. Przeznaczone do pracy ciągłej. Mogą być montowane w dowolnej pozycji.

5. ZEN - dekoracyjne kurtyny powietrzne

Panel frontowy kurtyn powietrznych ZEN może być zaprojektowany według specyfikacji Klienta bądź wybrany z szerokiej oferty proponowanych przez nas wzorów. Standardowo panele kurtyny wykonane są z anodowanego aluminium.Na zamówienie możliwe jest również wykonanie ze stali nierdzewnej, stali szczotkowanej,drewna i innych.Kurtyny przeznaczone są zarówno do montażu poziomego, jak i pionowego.

6. Wentylatory kanałowe EKA do montażu w kanałach o przekroju prostokątnym

Wentylatory kanałowe typu EKA produkcji Rosenberg łączą zalety wentylatorów osiowych (osiowy kierunek przepływu powietrza) i promieniowych (stabilny spręż, niski poziom hałasu, wysoka sprawność). Doskonale sprawdzają się zarówno w instalacjach nawiewnych, jak i wywiewnych. Przystosowane są do montażu w kanałach o przekroju prostokątnym. Przeznaczone są do pracy ciągłej. Mogą być montowane w dowolnej pozycji.

7. Smart - dekoracyjne kurtyny powietrzne

Kurtyny powietrzne SMART polecane są szczególnie do nowoczesnego wystroju wnętrz - wszędzie tam, gdzie wymagane jest zachowanie wyjątkowej estetyki. Umieszczenie dyszy wlotowej kurtyny w górnej części obudowy wyeliminowało widok na kratkę od strony chronionego pomieszczenia. Gładki panel przedni umożliwia umieszczenie logo, oświetlenia, napisu lub innego wzoru dekoracyjnego.

8. Wentylatory kanałowe KHA do montażu w kanałach o przekroju prostokątnym

Wentylatory kanałowe typu KHA produkcji Rosenberg łączą zalety wentylatorów osiowych (osiowy kierunek przepływu powietrza) i promieniowych (stabilny spręż, niski poziom hałasu, wysoka sprawność). Doskonale sprawdzają się zarówno w instalacjach nawiewnych, jak i wywiewnych. Przystosowane są do montażu w kanałach o przekroju prostokątnym. Przeznaczone są do pracy ciągłej. Mogą być montowane w dowolnej pozycji.

9. Akcesoria

10. Schematy montażowe

 

 

Pobierz nowy katalog