W dniach 10-12 września odbyło się oficjalne otwarcie nowego oddziału Iglotech w Lublinie. W uroczystości udział wzięli przedstawiciele firmy Iglotech oraz Klienci.

Relacja z otwarcia nowego oddziału Iglotech w Lublinie.
Wielkie otwarcie trwało 3 dni, podczas których można było poznać nowy oddział, jego lokalizację, pełną ofertę firmy, zapoznać się z warunkami współpracy i przede wszystkim  skorzystać z wielu przygotowanych specjalnie na ten dzień atrakcji. Z okazji otwarcia oddziału goście mogli skorzystać z wielkich obniżek cen na wiele produktów, loterii fantowej, konsultacji produktowych i szkoleń produktowo –technicznych.

Otwarcie
Otwarcie

W piątek po uroczystym przecięciu wstęgi, do dyspozycji Klientów był poczęstunek. Uroczystość otwarcia nowego oddziału przyciągnęła wielu Klientów i spotkała się z ogromnym zainteresowaniem. Powstanie oddziału Iglotech w Lublinie zwiększa zasięg sieci hurtowni i dostępność produktów.

Nowy oddział znajduje się w dogodnej lokalizacji oraz posiada duży parking dla Klientów. Oddział Iglotech w Lublinie dostarcza rozwiązań z zakresu klimatyzacji, chłodnictwa , wentylacji oraz czynników chłodniczych . Czynny jest od poniedziałku do piątku w godz.08.00-16.00. Nowy oddział znajduje się na ul. Energetyków 19, tel. +48 81 311 00 03, fax. 601 424 004, mail: lublin@iglotech.com.pl . Serdecznie zapraszamy!


OtwarcieOtwarcie