Panasonic uruchomił drugą edycję programu promocyjnego dla akredytowanych instalatorów urządzeń z linii Aquarea.

Promocja dla instalatorów pomp ciepła Panasonic

Od 1 września 2017 r. do 15 marca 2018 r. Istalatorzy mogą zdobywać punkty zazakup kompletów Aquarea typu split oraz All-in-One, a następnie wymieniać je na nagrody. Do wygrania są m.in. telewizory, aparaty cyfrowe i elektronarzędzia marki Panasonic.

Akcja promocyjna dla instalatorów Panasonic rozpoczęła się 1 września 2017 r. i potrwa do 15 marca 2018 r. Warunkiem przystąpienia do niej jest aktualna akredytacja w zakresie pomp ciepła powietrze-woda Aquarea split lub Aquarea All-in-One split.

Każdy instalator, który w czasie trwania promocji nabył bądź nabędzie tego typu komplet (agregat i odpowiednią jednostkę wewnętrzną) u autoryzowanego dystrybutora może zarejestrować jego kartę gwarancyjną na stronie http://www.panasonicproclub.com/.

Następnie wystarczy przesłać odpowiedni wniosek poprzez stronę promocji, występując o przyznanie punktów. Za każdy zarejestrowany komplet Aquarea instalator otrzymuje jeden punkt. Uzyskany w ten sposób kupon rabatowy można będzie wykorzystać w sklepie internetowym Panasonic.

W zależności od zebranej liczby punktów, będzie można wymienić je między innymi na:

  • 2 punkty – przenośne radio Panasonic lub kompaktowy aparat Lumix,
  • 3 punkty – wiertarko-wkrętarka lub kuchenka mikrofalowa,
  • 4 punkty – młot udarowo-obrotowy lub aparat Lumix,
  • 6 punktów – 50-calowy telewizor Panasonic,
  • 10 punktów - 65-calowy telewizor Panasonic.

 

Wyżej wymienione nagrody będą przyznawane aż do ich wyczerpania. Następnie instalatorom proponowane będą nagrody o zbliżonej wartości. 

ZAREJESTRUJ PUNKTY
ZA ZAKUP POMP CIEPŁA AQUAREA
I WYMIENIAJ JE NA NAGRODY
MARKI PANASONIC

Do zdobycia narzędzia Panasonic dla presjonalistów
i inne atrakcyjne nagrody!
Dotyczy pomp ciepła Aquarea Split oraz Aquarea All-in-One.
Czas trwania programu: od 1 września 2017 do 15 marca 2018.

*Zakup i instalacja 1 kompletu pompy ciepła Aquarea będzie nagradzana 1 punktem. Warunkiem przyznania punktu jest posiadanie zaakceptowanej karty gwarancyjnej na dany komplet. Wnioski o przyznanie punktów i nagród należy przesłać przez stronę promocji. 

 

Sprawdź regulamin i wypełnij formularz!