Produkty Lindab w bibliotekach oprogramowania FLUID DESK

Ventpack jest jednym z najbardziej popularnych na rynku programów wspomagających projektowanie instalacji HVAC w technologii CAD&BIM - teraz został wzbogacony o biblioteki produktów z oferty firmy Lindab.

Komentarze: 0

Systemair DESIGN - precyzyjny program doboru

Systemair przedstawia najnowszą wersję programu doboru urządzeń dystrybucji powietrza oraz klap przeciwpożarowych i wentylacji pożarowej. Przyjazne dla użytkownika oprogramowanie pozwala na prosty i szybki dobór produktów.

Komentarze: 0

Nowy program doboru Systemair Konfigurator

Zapraszamy do sprawdzenia najnowszej wersji programu doboru dla wentylatorów osiowych. Przyjazne dla użytkownika oprogramowanie pozwala na szybki i łatwy dobór produktów.

Komentarze: 0

Wigmors: Strefa Projektanta Danfoss

Zapraszamy do skorzystania ze Strefy Projektanta Danfoss wszystkich, którzy zajmują się projektowaniem zaworów pierwszeństwa i BREEAM lub innych aplikacji w infrastrukturze budynkowej lub przemyśle.

Komentarze: 0

AlnorSILENT - program doboru akustyki .

Dzięki programowi bez problemu dobierzesz tłumik do wentylatora, ustalisz poziom akustyki i porównasz parametry. Pobierz i sprawdź.

Komentarze: 0

Danfoss - aktualizacja programu COMPASS.

Aplikacja doborowa COMPASS została zaktualizowana w październiku 2015. Bazę produktów uzupełniono o nowe numery katalogowe agregatów skraplających Danfoss oraz konkurencji.

Komentarze: 0

Compass-aktualizacja.

Zachęcamy do skorzystania z aktualizowanej aplikacji doborowej Compass od firmy Danfoss. Aktualizacja miała miejsce w kwietniu br. Aktualizacja dotyczyła wzbogacenia bazy produktów o nowe sprężarki i agregaty skraplające do pracy z czynnikami...

Komentarze: 0

Aplikacja internetowa ACON®

W programie znajdziecie Państwo wszystkie typy central wentylacyjnych oferowanych przez firmę Fläkt Woods. Ponieważ program jest aplikacją internetową, posiada on zawsze zaktualizowane dane techniczne.

Komentarze: 0