Katalog pomp ciepła Neoheat

Pompy ciepła Neoheat to urządzenia zapewniające same korzyści przez wszystkie cztery pory roku - zapoznaj się z ich katalogiem.

Komentarze: 0

Katalog Lunos

W katalogu znajdują się informacje o urządzeniach z odzyskiem ciepła, nawiewnikach i wentylatorach, a także innych akcesoriach.

Komentarze: 0

Wentylacja w kuchni - okap, kratka wentylacyjna i możliwe problemy

Kuchnia to prawdziwe serce mieszkania. Dobrze zaprojektowana powinna być nie tylko estetyczna, praktyczna i ergonomiczna, ale także bezpieczna oraz dobrze wentylowana. Podczas gotowania pomieszczenie wypełniają intensywne zapachy smażenia, para...

Komentarze: 0

WIENKRA – nowy Oddział Warszawa-Janki już działa!

Firma WIENKRA otwiera kolejny oddział w Polsce – tym razem w Jankach pod Warszawą. W nowej siedzibie przy ul. Sokołowskiej 15 znajdują się regionalne Biuro Handlowe, showroom urządzeń klimatyzacyjnych, sala szkoleniowa oraz magazyn.

Komentarze: 0

VENA Optima PRO – nowy rekuperator w rodzinie VENA

Nowa centrala wentylacyjna VENA Optima PRO łączy wieloletnie doświadczenie Firmy BARTOSZ w zakresie projektowania i produkcji central wentylacyjnych oraz nowatorskie rozwiązania i materiały zastosowane w procesie produkcji.

Komentarze: 1

Przegląd Agregatów wody lodowej z pompą ciepła Systemair

Oferta Systemair obejmuje również szeroki zakres wydajnych agregatów wody lodowej chłodzonych powietrzem, które znajdują zastosowanie między innymi w biurach, centrach handlowych, szkołach, hotelach czy transporcie publicznym, jak również...

Komentarze: 0