KLIMOR - polski producent standardowych oraz specjalistycznych urządzeń HVACR, zaprezentowała podczas minionej edycji wystawy „Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja 2017” centralę wentylacyjno-klimatyzacyjną z nowego typoszeregu „KLIMOR EVO”. Firma, obchodząca w tym roku swój „złoty” Jubileusz otrzymała także prestiżową nagrodę biznesową DELTA 2017.

„KLIMOR EVO” to przemyślane rozwiązanie, będące rezultatem szerokiego spektrum analiz oraz badań przeprowadzonych w dziale Badań i Rozwoju firmy KLIMOR. Nowy typoszereg central powstał w oparciu o zastrzeżony, opatentowany model, w którym zastosowano wyjątkowo innowacyjną technologię, opartą m.in. na elementach kompozytowych redukujących straty ciepła i minimalizujących tzw. mostki termiczne. Ta produktowa premiera to kolejny krok firmy w kreowaniu rynkowych standardów. Ponadto, w prezentowanym podczas targów produkcie wykorzystano właściwości hybrydowego odzysku ciepła. Rozwiązanie to powstało dzięki synergii dwóch wysokoefektywnych form odzysku pośredniego. Wysokiej klasy komponenty, a także nowatorskie rozwiązania materiałowe oraz szczególna dbałość o najmniejsze detale - to tylko wybrane atuty nowego produktu.

 

- Bez wątpienia „KLIMOR EVO” to produkt dopracowany, wyróżniający się na tle produktów konkurencyjnych. Zawdzięcza to przede wszystkim zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych, materiałowych i informatycznych, w tym tzw. Internetu Rzeczy (Internet of Things), który w połączeniu z zaawansowaną automatyką sterującą pozwala nie tylko na pełny dostęp do parametrów pracy urządzenia z poziomu urządzeń mobilnych, ale także na pełną analizę i diagnostykę pracy centrali - zaznacza Marek Kupiec, Dyrektor Naczelny w firmie KLIMOR.

 

 

Tegoroczna edycja targów „Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja” przyniosła firmie KLIMOR ważną nagrodę o charakterze biznesowym: DELTA 2017. Wyróżnienie to przyznawane jest przez Stowarzyszenie Polska Wentylacja firmom o największej dynamice rozwoju na przestrzeni ostatnich trzech lat. KLIMOR drugi rok z rzędu zajął czołowe miejsce w prestiżowym gronie laureatów w kategorii tzw. firm dojrzałych, działających na rynku od ponad 21 lat.

 

- Nagroda DELTA 2017 przyznana przez Stowarzyszenie Polska Wentylacja jest dla nas szczególnym wyróżnieniem i powodem do dumy. Dzięki zaangażowaniu i konsekwencji w realizacji strategii handlowej oraz optymalizacji portfolio, marka KLIMOR znajduję się dziś w gronie czołowych dostawców rynku central wentylacyjno - klimatyzacyjnych, i nieustannie rośnie w siłę - podkreśla Ewa Pilarska, Dyrektor ds. Marketingu i PR w Grupie KLIMA-THERM. 

 


KLIMOR już po raz siódmy wzięła udział w największej w Polsce wystawie branżowej „Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja” prezentując swoją ofertę produktową w ramach połączonego stoiska skupiającego kluczowe, powiązane kapitałowo spółki Grupy KLIMA-THERM.

 

Dowiedz się więcej