Zobacz nowości MIDEA

Midea – marka numer 1 na świecie w systemach klimatyzacji i wentylacji prezentuje najnowszą ofertę produktową. Obejrzyj film z prezentacją nowych urządzeń od Midea.

Komentarze: 0

Kasety LG z funkcją oczyszczania powietrza

W wielu regionach świata sukcesywnie zwiększa się poziom drobnych cząsteczek pyłu zawartych w powietrzu. Jest on szkodliwy i wiąże się z chorobami układu oddechowego, a w grupie największego zagrożenia są dzieci i osoby starsze. Różne...

Komentarze: 0

Wentylacja i klimatyzacja – czym się różnią?

Popularne wśród laików jest twierdzenie o tym, że wentylacja i klimatyzacja to tak naprawdę to samo. Specjaliści rozdzielają te systemy na dwa osobne, ponieważ różnice między nimi są na tyle znaczące, że pojęć tych nie należy mylić.

Komentarze: 0

Popraw jakość powietrza w swojej firmie

Jakość powietrza wewnętrznego w firmie wpływa na liczbę zachorowań pracowników i zwolnień chorobowych, a także na wydajność pracy. Jak więc zapewnić wysoką jakość powietrza, które znajduje się w budynkach? Dzięki regularnemu...

Komentarze: 1

Lutowanie w chłodnictwie metoda 912

Szkolenie skierowane jest do osób, które zajmują się montażem i serwisem instalacji chłodniczych. Podstawa prawna: Rozporządzenie MG z dn. 27 kwietnia 2000 r.

Data rozpoczęcia: 2020-09-30

Data zakończenia: 2020-09-30

Miejsce: Kraków

Komentarze: 0