Data rozpoczęcia
2019-03-27
Data zakończenia
2019-03-27
Miejsce
Wieruchów, Ożarów Mazowiecki
Organizator
Lindab Sp. z o.o.

Firma Lindab zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w szkoleniu "Praktyczny montaż i serwis klimatyzatorów".

Praktyczny montaż i serwis klimatyzatorów

Najbliższy termin szkolenia: 27 marca 2019

Praktyczny montaż i serwis klimatyzatorów to jednodniowe szkolenie przeznaczone dla osób, które chciałyby uzyskać wiedzę z zakresu instalacji oraz serwisu klimatyzatorów. Podczas szkolenia prowadzonego przez doświadczonego eksperta, uczestnicy zapoznają się m.in. z nazewnictwem i zastosowaniem niezbędnych narzędzi, doborem odpowiedniej wydajności urządzenia do wymiarów i typu pomieszczenia, w którym ma być zastosowane. 

 

Zobacz, jak wygląda szkolenie!


Koszt szkolenia:

  • 150 PLN brutto dla pierwszej
  • 100 PLN brutto dla każdej kolejnej

osoby reprezentującej tę samą Firmę.

Szkolenie należy opłacić od razu po wypełnieniu poniższego formularza, w kolejnym kroku rejestracji (kartą płatniczą lub e-przelewem). Jeśli chcesz zapisać na to szkolenie więcej niż jedną osobę i skorzystać ze zniżki - podaj dane zmieniając ilość osób nad polem z imieniem i nazwiskiem. Wtedy też zostanie wystawiona jedna faktura dla wszystkich zgłaszanych osób. Opcja jest dostępna wyłącznie dla firm. Zgłoszenie na szkolenie zostaje anulowane, jeśli płatność nie dotrze w ciągu 30 minut od rejestracji.

 

Jak wziąć udział w szkoleniu?
W celu rejestracji należy wypełnić i wysłać formularz. Przedstawiciel firmy skontaktuje się z Państwem jak najszybciej, aby ustalić szczegóły. Zajęcia mogą zostać przeprowadzone dla maks. 15 osób. O rezerwacji decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Szkolenia odbywają się w głównej siedzibie firmy:
Lindab Sp. z o.o.
Wieruchów, ul. Sochaczewska 144
05-850 Ożarów Mazowiecki

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY