Hurtownia wentylacji DABROwent rozpoczęła kolejną akcję promującą swój konkurs. Tym razem właściciele firmy otworzyli prywatną plażę specjalnie dla swoich Klientów!

Nic dodać, nic ująć! Zimne napoje, leżaki i gorący piasek? Wbrew pozorom nie piszemy tutaj o bałtyckim kurorcie, ale o promocji konkursu „Postaw na DABROwent. Wygraj rejs na Kubę”, która przeniosła się na sztuczną plażę! 

Bydgoscy hurtownicy zaadoptowali część parkingu przy siedzibie firmy na strefę relaksu dla swoich Klientów. Na plaży można usiąść na wygodnych leżakach i napić się zimnych napojów (m.in. firmowych energetyków i wody).

- Przed nami gorący okres, nie tylko przez upały, ale nade wszystko przez zbliżający się sezon dla branży. Dzięki koncepcji plaży, chcieliśmy dać naszym klientom chociaż chwilę relaksu – tłumaczy Katarzyna Dąbrowska, właścicielka DABROwent - Zapraszamy na plażę do DABROwent! – dodaje bydgoska przedsiębiorczyni.

Akcja zorganizowana przez DABROwent jest częścią promocji konkursu, w którym główną nagrodą jest wycieczka na Kubę z rejsem ekskluzywnym wycieczkowcem po Antylach (m.in. zwycięzcy zwiedzą Jamajkę, Kajmany oraz Meksyk).


Uzyskaj więcej informacji o konkursie


Zobacz film promujący konkurs oraz samą plażę. Zapraszamy!