Tak było podczas zorganizowanej przez firmę KLIMA-THERM konferencji, która odbyła się w dniach 14-16 lutego br. Bardzo ważnym punktem konferencji stał się sobotni panel konferencyjny, na którym swoją prezentację wygłosił Przemysław Kukowski, Z-ca Dyrektora ds. Sprzedaży. Kukowski podsumował rok handlowy 2013 pod kątem najważniejszych wskaźników, jak również opowiedział o działaniach wspierających sprzedaż.

Ponad 200 kluczowych Dystrybutorów Fujitsu w jednym miejscu.
Kluczowym projektem dedykowanym Dystrybutorom i Autoryzowanym Partnerom Serwisowym (APS) był program „Royal Adventure – Poznaj klimat przygody!” przygotowany we współpracy z profesjonalną agencją z bogatym portfolio referencji w zakresie wdrażania narzędzi pro-sprzedażowych.

Zwieńczenie pierwszej części konferencji stanowiło uroczyste wręczenie nagród wszystkim laureatom programu „Royal Adventure”. Listę nagrodzonych ogłosili inicjatorzy i opiekunowie Programu – Ewa Pilarska, Dyrektor ds. Marketingu i PR w Grupie KLIMA-THERM, oraz Przemysław Kukowski.

Druga część konferencji została poświęcona planom sprzedażowym KLIMA-THERM na rok 2014, a w szerszym kontekście prognozom rozwoju branży HVAC w Polsce. Andrzej Walendowicz podkreślił znaczenie udziału urządzeń typu Split i Multi-Split w ogólnej strukturze sprzedaży, czego konsekwencją jest m.in. ogłoszona podczas konferencji druga edycja programu wsparcia, która ruszy już 3 marca.

Kolejnym punktem panelu konferencyjnego była prezentacja produktowa poprowadzona przez Marka Kupca, Dyrektora ds. Technicznych KLIMA-THERM. W tym roku portfolio urządzeń FUJITSU uzupełni nowa seria urządzeń Airstage VRF J-IIS. Sporo ciekawych rozwiązań pojawi się w zakresie sterowania i monitoringu. Wśród nich warto chociażby wymienić nowy, 2-przewodowy sterownik ścienny UTY-RLR z dużym wyświetlaczem, system Controller Lite – zaawansowane oprogramowanie do centralnego sterowania małymi i średnimi budynkami, interfejsy KNX i Modbus, czy aplikacje sterowania przez sieć WiFi za pomocą smartfona i tabletu – IntesisHome oraz AirPatrol. W grupie urządzeń KLIMA-THERM by KLIMOR nowość stanowi rozszerzenie rodziny kompaktowych central wentylacyjnych ‘AHU Smart Solutions’ o modele KCX 1200 oraz gamę urządzeń KCO 300/500/800/1200. Doskonałym uzupełnieniem prezentacji była wystawa produktów. Uczestnicy konferencji mieli nie tylko możliwość obejrzenia urządzeń, ale również przetestowania funkcjonowania aplikacji mobilnych. Wystawa cieszyła się dużym zainteresowaniem i uznaniem Gości, zyskując miano najbardziej profesjonalnej prezentacji produktów w historii Konferencji Dystrybutorów FUJITSU.

Konferencji, która odbyła się w luksusowym hotelu „Czarny Potok Resort & Spa” w Krynicy Zdrój towarzyszyło szereg atrakcji tj. uroczysta Gala KLIMA-THERM z występem gwiazdy – Brodki z Zespołem, czy Walentynkowa biesiada góralska.


Poniżej mała galeria, złożona ze zdjęć autorstwa Wojciecha Jakubowskiego.

KonferencjaKonferencja
KonferencjaKonferencja
Konferencja